reklama

"Hotel Vidago Palace": Pedro odzyska miłość Carloty! Co wydarzy się w 2 i 3 odc Hotel Vidago Palace?

Data: 2021-01-20 09:30:01 Autor: Tamer Adas

Hotel Vidago Palace to kolejna propozycja dostępna za pośrednictwem anteny TVP 2, ukazująca widzom opowieść o wyjątkowym hotelu, jego wyjątkowej atmosferze i burzliwych wydarzeniach związanych ściśle z wojną domową, która dramatycznie odciska swoje piętno na mieszkańcach nie tylko samej Hiszpanii. Co czeka fanów w odcinkach 2 i 3 odc Hotel Vidago Palace?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Hotel Vidago Palace to nowy serial na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej, zastępujący w ramówce serię Królowa piękności, która wczoraj się zakończyła. Co zaoferuje nam nowa propozycja w odcinku drugim oraz trzecim?

Hotel Vidago Palace – opis 2 odc

Co wydarzy się w 2 odcinku Hotel Vidago Palace? 2. sierpnia odbywa się otwarcie nowiutkiego pola golfowego hotelu, w którym bierze udział nawet Prezydent Republiki, sam Oscar Carmnona. W tym samym czasie Pedro zostaje postrzelony w boju, leżąc w lesie po utracie przytomności. Jego sojusznicy w postaci Xoan, Dolore i Pepe są przekonaniu, że młody mężczyzna jest na pewno martwy. 

Grupa chce złożyć kondolencje jego ojcu Albertowi, a całej rozmowie przysłuchuje się Lopes, piastujący stanowisko inspektora. Do zaskakującego wydarzenia dochodzi w trakcie spektakularnego balu.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace": Pedro zostaje postrzelony! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Hotel Vidago Palace?

Podczas wydarzenia Cesar stara się skłonić Carlotę do spędzenia z nim nocy, co wprawia kobietę w panikę i osłupienie. Ich rozmowę przerywa zapłakana Rishinha dwunastoletnia siostra Pedra przekazuje kobiecie co się stało z jej ukochanym. Carlota natychmiast wybiega, a Cesar Augusto wpada w istny szał!

Hotel Vidago Palace – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Hotel Vidago Palace? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 20 stycznia września na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace" – nowość TVP, która zastąpi "Królową piękności"

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Hotel Vidago Palace – opis 3 odc

Co stanie się w 3 odc Hotel Vidago Palace? Carlocie udaje się odnaleźć w lesie rannego Pedra, który postanawia ją odprowadzić do domu, domagając się pojawienia się lekarza hotelowego, który po cichu i skutecznie usuwa kulę oraz opatruje rany. W ten sposób udaje mu się uratować młodego chłopaka. Po chwili Xoan oraz Dolores udaje się uciec przed strażą graniczną, natomiast Pepe wpada w ich ręce, będąc skazanym na plany komisarza Lopesa. Ten nie waha się wykorzystać tortury, aby pozyskać od niego istotne informacje, w szczególności dotyczące Dolores Cancio, kobiety będącej poszukiwanej przez ludzi Franco, próbujących powstrzymać oddzielenie się Galicji.

Czytaj także: Pojawi się 4 sezon "Korony królów”?

Ku zaskoczeniu wielu, Pedro bardzo szybko powraca do formy oraz zdrowia fizycznego, jednakże jego serce wciąż cierpi z powodu zerwania ich relacji przez Carlotę, która miała go nie kochać. Ta jest przekonana, że to on nic do niej nie czuje, a ucieczka do Hiszpanii okazała się dla niego dobrym sposobem, aby ukryć się u swojej nowej dziewczyny. Pedro ostatecznie decyduje się nakłonić dziewczynę do spotkania oraz wyjaśnienia sobie na czym stoi ich relacja.

Hotel Vidago Palace – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Hotel Vidago Palace? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 21 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: Autorka "Normalnych ludzi" zapowiada trzecią książkę

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Hotel Vidago Palace – książka

Serial Hotel Vidago Palace bazuje na samodzielnym scenariuszu, który doczekał się sporej ilości pozytywnych ocen, które potwierdziły sporą jakość produkcji. Być może zatem po seansie zdecydujecie się zapoznać z książką Hotel Pekin, autorstwa Santiago Bamboa.

Książkę Hotel Pekin kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Dziecko września
Marek Harny
Dziecko września
Pokaż wszystkie recenzje