reklama

"Królowa piękności" – ostatni, 12 odcinek. Co się wydarzy? 

Data: 2021-01-18 09:30:01 Autor: Tamer Adas

Królowa Piękności to jeszcze jedna rosyjska produkcja na antenie Telewizji Polskiej, będąca kolejnym krokiem w temacie modelingu na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej, po niezwykle cenionym serialu Czerwona Królowa. Co tym razem czeka widzów? Co się zdarzy w ostatnim, 12 epizodzie serialu? 

Obrazek w treści 

Królowa piękności to kolejna serialowa produkcja ze wschodu na antenie TVP, skupiająca się na losach młodej, lecz posiadającej wielkiej ambicje kobiety pragnącej zostać światowej sławy modelką. Co warto wiedzieć na temat dwunastego odc Królowej piękności

Królowa piękności – odc 12 opis

Co stanie się w 12 odc Królowa piękności? Katia nie jest w stanie wytrzymać. Czuje się okropnie, ma myśli samobójcze. Podejmuje próbę, która zostaje przerwaną przez pielęgniarkę Julię. Ta wspomina jej, że wcześniej okłamała swoją przełożoną i nie zabiła jej dziecka w zabiegu. Jakby tego było mało zdecydowała się ją wesprzeć i pomóc w zaplanowanej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego.

W przygotowanym samochodzie czeka już na nią Rem. Wkrótce we Francji odbywa się premiera książki Feliksa. Sznyriow poproszony został o specjalne spotkanie przez Dinę, to ma być ich ostatni tego typu kontakt. Tak też się dzieje, gdyż kobieta postanowiła zabić swojego dawnego kochanka.

Czytaj także: "Królowa piękności": Katia zostaje pojmana przez KGB! Co wydarzy się w 10 i 11 odcinku Królowej piękności?

Dina następnie sama odbiera sobie życie. Do Marianny docierają informacje o śmierci jej rodziców, za co odpowiadać ma Wiera. Ta następnie upija się oraz uśmierca ciotkę poprzez uduszenie jej poduszką. Walerka zostaje zastępcą redaktora naczelnego, wkrótce wzbogacając się o dom z testamentu....

Królowa piękności – kiedy ostatni odcinek?

Gdzie można zobaczyć 12 odc serialu Królowa piękności? Produkcja wyemitowana zostanie już w poniedziałek, 18 stycznia o godz. 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. 

Czytaj także: "Królowa piękności": Tragiczny los Diny! Co wydarzy się w 11 i 12 odcinku Królowej piękności?

Jeśli przegapicie emisję serialu w telewizji, to 12 odc Królowej piękności zobaczyć będziecie mogli też w Internecie – na vod.tvp.pl.

Królowa piękności – 2 sezon?

Na ten moment nikt nie planuje drugiego sezonu serialu, a w zasadzie jego sequela czy też innej propozycji, która powiązała byłaby z Czerwoną królową. Ze względu na fabułą nie możliwe by było bezpośrednie kontynuowanie cyklu w dotychczasowy sposób z dotychczasowymi aktorami. Stacja odpowiedzialna za projekt z czasem przeszła do kolejnych projektów.

Czytaj także: Na schodach Biblioteki Śląskiej pojawił się… wiersz!

Królowa piękności – powtórki

Na tę chwilę nie znamy dokładnych planów dotyczących powtórek serialu, ten zapewne2 powróci jeszcze na antenę Telewizji Polskiej. Na ten moment epizody można nadrobić za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl oraz platformy Amazon Prime Video.

Czytaj także: Seryjni mordercy nas fascynują. Wywiad z Jarosławem Molendą

Królowa piękności – książka

Serial Królowa piękności powstał na bazie autorskiego scenariusza, co oznacza, że NIE ma książkowego powiązania tej historii. Zamiast tego polecić możemy inną książkę: Zniewolona. Bez prawa do miłości, która powstała w oparciu o innych rosyjski serial, niegdyś cieszący się sporym zainteresowaniem na antenie TVP. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Dziecko września
Marek Harny
Dziecko września
Pokaż wszystkie recenzje