reklama

"Królowa piękności": Katia zostaje pojmana przez KGB! Co wydarzy się w 10 i 11 odcinku Królowej piękności? 

Data: 2021-01-14 09:00:01 Autor: tadas

Królowa Piękności to jeszcze jedna rosyjska produkcja na antenie Telewizji Polskiej, będąca organicznym rozwojem tematu modelingu na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej, po niezwykle udanej i popularnej serii Czerwona Królowa. Czy tym razem widzowie mają do czynienia z równie dobrą propozycją? Co warto wiedzieć o 10 i 11 epizodzie serialu? 

Obrazek w treści 

Królowa piękności to kolejna po Zniewolonej i Cenie wolności serialowa produkcja ze wschodu, skupiająca się na losach młodej, lecz pełnej ambicji kobiety pragnącej zostać modelką. Co warto wiedzieć na temat dziesiąty oraz jedenasty odc Królowej piękności

Królowa piękności – opis 10 odcinka 

Co wydarzy się w 10 odcinku serialu Królowa piękności? Kati udaje się uprzedzić Tamarę, pragnie przekazać i wykorzystać kompromitujące zdjęcia jej męża Sznyriewa. Jej szantaż jest już blisko wdrożenia. Ta wymusza na ukochanym, by ten porzucił kochankę Dinę. Mężczyzna tak czyni, wymuszając także zwolnienie jej z Domu Mody. Katia nie poddaje się, udając się do Walery, by pokazać posiadane negatywy. Ten zawiadamia ją o możliwości powrotu do pracy w roli modelki, przy czym obowiązuje ją zakaz wyjazdu z Rosji. 

Luba, siostra Kati porzuca swojego męża, ma także spore pretensje do siostry. Sąsiedzi odwracają się od Panowów, uznając ich za zdrajców ojczyzny. W tym samym czasie Irina oraz Hek chcą się pobrać.

Czytaj także: Królowa piękności – oto nowy rosyjski serial TVP

W Moskwie pojawia się zakochany w głównej bohaterce fotograf Rem, któremu udaje się uzyskać półnagie zdjęcia kobiety jego marzeń, o niczym innym nie mógł marzyć. Ta w dodatku ma do niego prośbę, aby ten przekształcił rękopis Feliksa w pełnoprawne wydanie książki zagranicą.

Królowa piękności – odc 10 gdzie obejrzeć 

Gdzie można obejrzeć 10 odc serialu Królowa piękności? Produkcję zobaczyć będzie można w telewizji w czwartek, 14 stycznia o godz. 21:50 na antenie TVP 2. 

Czytaj także: "Królowa piękności": Kati podstępem chce powrócić do Domu Mody. Co wydarzy się w 8 i 9 odcinku Królowej piękności?

Po premierze epizod dostępny jest także w sieci. W internecie Królową piękności zobaczyć będzie można na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Królowa piękności – odc 11 opis

Co stanie się w 11 odc Królowa piękności? Katia Panowa otrzymuje osobiste zaproszenie od Christiana Diora, który chce ją zobaczyć u siebie w Paryżu. Dziewczyna przechodzi przesłuchanie partyjne, po którym dochodzą do niej kolejne, niezwykle pozytywne wieści. Katia jest w ciąży!

Młoda kobieta chce wykorzystać tę sytuację, niestety na schodach do samolotu zostaje zatrzymana oraz aresztowana przez KGB. Na miejscu zostaje brutalnie przesłuchana przez Sznyriowa, po czym skierowana została do psychiatrycznego szpitala.

Czytaj także: "Królowa piękności": Katia powróci w pełni na światowe salony mody? Co wydarzy się w 9 i 10 odcinku Królowej piękności?

Naczelna lekarka dowiaduje się o ciąży Kati, wyraźnie próbując wymusić na niej dokonanie przerwania ciąży. W tym samym czasie Walerka wprowadza notariusza do domu Wiery, gdzie podstępem udaje mu się uzyskać zapisanie siebie w testamencie kobiety, co ma zapewnić mu po jej śmierci własność mieszkania.

Królowa piękności – odc 11 gdzie obejrzeć

Gdzie można zobaczyć 11 odc serialu Królowa piękności? Produkcja wyemitowana zostanie już w piątek, 15 stycznia o godz. 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. 

Czytaj także: "John Wick" – powrót do branży

Jeśli przegapicie emisję serialu w telewizji, to 10 odc Królowej piękności zobaczyć będziecie mogli też w Internecie – na vod.tvp.pl.

Królowa piękności – książka

Serial Królowa piękności powstał na podstawie autorskiego scenariusza, co oznacza, że NIE istnieje książkowe powiązanie tej historii. Zamiast tego polecić możemy jednak inną książkę – Zniewolona. Bez prawa do miłości, która powstała w oparciu o innych rosyjski serial, niegdyś cieszący się sporym zainteresowaniem na antenie TVP. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.