"Królowa piękności": Kati podstępem chce powrócić do Domu Mody. Co wydarzy się w 8 i 9 odcinku Królowej piękności? 

Data: 2021-01-12 09:00:01 Autor: tadas

Królowa Piękności to następna rosyjska produkcja na antenie Telewizji Polskiej, będąca rozszerzeniem tematu modelingu na antenie, po niezwykle udanej Czerwonej Królowej. Czy tym razem będzie równie dobrze? Co warto wiedzieć o  8 i 9 epizodzie serialu? 

Obrazek w treści 

Królowa piękności to kolejna po Zniewolonej oraz Cenie wolności produkcja ze wschodu, która opowiada o losach młodej, lecz pełnej ambicji kobiety. Co warto wiedzieć na temat ósmy i dziewiąty odc Królowej piękności

Królowa piękności – opis 8 odcinka 

Co wydarzy się w 8 odcinku serialu Królowa piękności? Sznyriow w Londynie prezentuje Feliksowi wykonane zdjęcia Mullera oraz Kati. Na ich podstawie mężczyzna postanawia pozostać na Wyspach, ryzykując dokonanie zemsty ze strony ZSRR na jego rodzinie. Ojciec Feliksa szybko zostaje wyrzucony z partii, a jego dom zostaje poddany rewizji, celem odnalezienia odpowiednich dowodów.

Czytaj także: Królowa piękności – oto nowy rosyjski serial TVP

Katia zostaje przechwycona przez KGB, zostając przesłuchana przez służbę. Jednocześnie nie może dalej pracować jako modelka. Feliks natomiast wkrótce ginie pod kołami samochodu, w przynajmniej podejrzanych okolicznościach.

Królowa piękności – odc 8 gdzie obejrzeć 

Gdzie można obejrzeć 8 odc serialu Królowa piękności? Produkcję zobaczyć będzie można w telewizji we wtorek, 12 stycznia o godz. 21:50 na antenie stacji TVP 2.

Czytaj także: Królowa Piękności: Walerka przeprowadza niecną akcję z Katią... Odcinek 6 i 7

Po premierze epizod dostępny jest także w sieci. W internecie Królową piękności zobaczyć będzie można na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Królowa piękności – odc 9 opis

Co stanie się w 9 odc Królowa piękności? Luba, siostra Kati porzuca męża, jednocześnie mają do swojej rodzonej siostry wielkie pretensje. Sąsiedzi odwracając się od Panowów, uznając ich za zdrajców ojczyzny. Irina oraz Hek chcą się pobrać.

Wołodia Frisow odwiedza Katię, chłopak zakochany w niej od małego. Hek z dumą przekazuje Irinie, że udało mu się skończyć nową książkę, mając nadzieję nadzieję na wydanie jej wraz z ojcem. 

Czytaj także: "Królowa piękności": Mąż Katii popada w nałóg. Co wydarzy się w 7 i 8 odcinku Królowej piękności?

Walera prosi o rękopis, podejrzewają, że za nową książką może stać Feliks Krucki. Irina czuje się oszukana, a pocieszeniem dla niej okazuje się być Jurij. Katia natomiast fotografuje schadzkę Sznyriewa oraz jego kochanki. Liczy, że w ten sposób będzie mogła powrócić do moddelingu.

Królowa piękności – odc 9 gdzie obejrzeć

Gdzie można zobaczyć 9 odc serialu Królowa piękności? Produkcja wyemitowana zostanie już w środę, 13 stycznia o godz. 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. 

Czytaj także: "John Wick" – powrót do branży

Jeśli przegapicie emisję serialu w telewizji, to 9 odc Królowej piękności zobaczyć będziecie mogli też w Internecie – na vod.tvp.pl.

Królowa piękności – książka

Serial Królowa piękności powstał na podstawie autorskiego scenariusza, co oznacza, że NIE istnieje książkowe powiązanie tej historii. Zamiast tego polecić możemy jednak inną książkę – Zniewolona. Bez prawa do miłości, która powstała w oparciu o innych rosyjski serial, niegdyś cieszący się sporym zainteresowaniem na antenie TVP. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.