Królowa Piękności: Walerka przeprowadza niecną akcję z Katią... Odcinek 6 i 7

Data: 2021-01-08 09:00:02 Autor: tadas

Królowa Piękności to kolejna emitowana na antenie Telewizji Polskiej rosyjska produkcja stanowiąca naturalne przedłużenie tematu modelingu na antenie, po niezwykle udanej emisji serialu CzerwonaKrólowa. Co zaoferuje nam ten serial? Co warto wiedzieć o 6 i 7 odcinku serialu? 

Obrazek w treści 

Królowa piękności to kolejna po Zniewolonej oraz Cenie wolności produkcja ze wschodu, która opowiada o losach młodej, lecz pełnej ambicji kobiety. Co warto wiedzieć na temat szóstego i siódmego odc Królowej piękności

Królowa piękności – opis 6 odcinka 

Co wydarzy się w 6 odcinku serialu Królowa piękności? Walery wciąż czuje się zdziwiony odwiedzinami Galiny. Feliks buntuje się względem ojca, oskarżając go o udział w rozstrzelaniu przeszło tysiąca zupełnie niewinnych osób. Katia dowiaduje się, że po swoich wcześniejszych działaniach związanych z przerwaniem ciąży, nigdy nie będzie mogła już mieć własnych dzieci. 

Kobieta po tej informacji obwinia o to Wienię, ze względu na jego naciski związane z wyjazdem do stolicy Francji. Ich rozmowę przypadkiem podsłuchuje Dina, przekazująca następnie te wieści Sznyriewowi.

Czytaj także: Królowa piękności – oto nowy rosyjski serial TVP

Walery stara się zaopiekować zmagającą się z problemami zdrowotnymi Wiery Iwanowej, w głębi serca mocno w nim zakochanej. Przy tej okazji mężczyzna poznaje przyjaciela Heka, który jest niezwykle blisko z Iriną....

Królowa piękności – odc 6 gdzie obejrzeć 

Gdzie można obejrzeć 6 odc serialu Królowa piękności? Produkcję zobaczyć będzie można w telewizji w piątek, 8 stycznia o godz. 21:50 na antenie stacji TVP 2. 

Czytaj także: Królowa Piękności: Wielkie, miłosne problemy Walerija.... Odcinek 3, 4 i 5

Po premierze serial najpewniej dostępny będzie także w sieci. W internecie Królową piękności zobaczyć będzie można na platformie VOD należącej do TVP. 

Królowa piękności – odc 7 opis

Co stanie się w 7 odc Królowa piękności? Feliks nie radzi sobie z alkoholem, natomiast Katia oraz Walerka odbywają spotkanie z komunistą z Niemiec Kalusem Mullerem. Mężczyzna zgodnie ze wskazaniem Sznyriowa, doprowadza pomiędzy nim, a jego towarzyszą do erotycznych scen, utrwalając je swoim fotografem. Wspomniany Sznyriow wysyła Feliksa do Londynu.

Gala oskarża Walerę o zdradę, a ten zdradza że współpracuje ściśle z KGB, tłumacząc szczegóły realizowanej akcji. Żanna staje się zazdrosna o Wienię, uważając że ten zakochał się w Kati.

Czytaj także: Królowa Piękności: Tragiczne skutki działań Katii... Odcinek 5 i 6

Irina flirtuje z Giekiem, ojciec zapewnią ją, że to ścieżka dla niej do osiągnięcia światowej kariery. Mariana przyjmuje oświadczyny Edika, ale w dniu ślubu... zmienia zdanie! Komitet Przemysłu Lekkiego przejmuje kontrolę nad Domem Mody, rozpoczynając prace nad nową kolekcją dla dedykowanej, państwowej komisji.

Królowa piękności – odc 7 gdzie obejrzeć

Gdzie można zobaczyć 7 odc serialu Królowa piękności? Produkcja wyemitowana zostanie w poniedziałek, 11 stycznia o godz. 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. 

Czytaj także: "Titanic" – tragiczne losy wielkiej miłości

Jeśli przegapicie emisję serialu w telewizji, to 6 odc Królowej piękności zobaczyć będziecie mogli też w Internecie – na vod.tvp.pl.

Królowa piękności – książka

Serial Królowa piękności powstał na podstawie autorskiego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książkowe powiązanie tej historii. Zamiast tego polecić możemy jednak inną książkę – powieść Zniewolona. Bez prawa do miłości, która powstała na podstawie innego rosyjskiego serialu, emitowanego niegdyś przez TVP. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.