"Królowa piękności": Katia powróci w pełni na światowe salony mody? Co wydarzy się w 9 i 10 odcinku Królowej piękności? 

Data: 2021-01-13 09:00:02 Autor: tadas

Królowa Piękności to jeszcze jedna rosyjska produkcja na antenie Telewizji Polskiej, będąca organicznym pójściem ścieżką tematu modelingu na antenie TVP, po niezwykle udanej oraz popularnej serii Czerwona Królowa. Czy tym razem widzowie mają do czynienia z równie dobrą propozycją? Co warto wiedzieć o 9 i 10 epizodzie serialu? 

Obrazek w treści 

Królowa piękności to kolejna po Zniewolonej i Cenie wolności produkcja ze wschodu, która opowiada o losach młodej, lecz pełnej ambicji kobiety. Co warto wiedzieć na temat dziewiąty oraz dziesiąty odc Królowej piękności

Królowa piękności – opis 9 odcinka 

Co wydarzy się w 9 odcinku serialu Królowa piękności? Luba, siostra Kati ostatecznie porzuca męża, mając jednocześnie do swojej siostry spore pretensje. Sąsiedzi odwracając się od Panowów, są przekonani że Ci są zwyczajnymi zdrajcami ojczyzny. Irina i Hek postanawiają, że chcą się pobrać.

Wołodia Frisow odwiedza Katię, chłopak jest zakochany w niej od małego. Hek z dumą przekazuje Irinie, że udało mu się ukończyć swoją nową książkę, mając nadzieję na wydanie jej wspólnie z ojcem. 

Czytaj także: Królowa piękności – oto nowy rosyjski serial TVP

Walera prosi go rękopis, mając podejrzenia, że za nową książką może stać Feliks Krucki. Irina poczuła się oszukana, a pocieszeniem dla niej staje się Jurij. Katia fotografuje schadzkę Sznyriewa i jego kochanki, mając nadzieję że w ten podstępny sposób uda jej się wrócić do moddelingu.

Królowa piękności – odc 9 gdzie obejrzeć 

Gdzie można obejrzeć 9 odc serialu Królowa piękności? Produkcję zobaczyć będzie można w telewizji w środę, 13 stycznia o godz. 21:50 na antenie TVP 2. 

Czytaj także: "Królowa piękności": Mąż Katii popada w nałóg. Co wydarzy się w 7 i 8 odcinku Królowej piękności?

Po premierze epizod dostępny jest także w sieci. W internecie Królową piękności zobaczyć będzie można na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Królowa piękności – odc 10 opis

Co stanie się w 10 odc Królowa piękności? Kati udaje się uprzedzić Tamarę, że pragnie przekazać oraz wykorzystać w pełni kompromitujące zdjęcia jej męża Sznyriewa, celem szantażowania go. Ta wymusza na ukochanym, aby porzucił kochankę Dinę. Mężczyzna tak czyni, jednocześnie wymuszając zwolnienie jej z Domu Mody. To nie sprawia jednak, że Katia się powstrzymuje, prezentując Walerze negatywy. Ten zawiadamia ją o możliwości powrotu do pracy jako modelka, przy czym obowiązuje ją zakaz wyjazdu z Rosji. 

Luba, siostra Kati porzuca męża, jednocześnie mają do swojej rodzonej siostry wielkie pretensje. Sąsiedzi odwracając się od Panowów, uznając ich za zdrajców ojczyzny. Irina oraz Hek chcą się pobrać.

Czytaj także: "Królowa piękności": Kati podstępem chce powrócić do Domu Mody. Co wydarzy się w 8 i 9 odcinku Królowej piękności?

W Moskwie pojawia się zakochany w bohaterce fotograf Rem, któremu udaje się uzyskać półnagie zdjęcia kobiety jego marzeń. Ta w dodatku przekazuje mu rękopis Feliksa prosząc go jedynie o to, aby ten doprowadził do wydania książki zagranicą.

Królowa piękności – odc 10 gdzie obejrzeć

Gdzie można zobaczyć 10 odc serialu Królowa piękności? Produkcja wyemitowana zostanie już w czwartek, 14 stycznia o godz. 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. 

Czytaj także: "John Wick" – powrót do branży

Jeśli przegapicie emisję serialu w telewizji, to 10 odc Królowej piękności zobaczyć będziecie mogli też w Internecie – na vod.tvp.pl.

Królowa piękności – książka

Serial Królowa piękności powstał na podstawie autorskiego scenariusza, co oznacza, że NIE istnieje książkowe powiązanie tej historii. Zamiast tego polecić możemy jednak inną książkę – Zniewolona. Bez prawa do miłości, która powstała w oparciu o innych rosyjski serial, niegdyś cieszący się sporym zainteresowaniem na antenie TVP. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.