"Hotel Vidago Palace": Pedro zostaje postrzelony! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Hotel Vidago Palace?

Data: 2021-01-19 09:30:02 Autor: tadas

Hotel Vidago Palace to nowa propozycja dostępna za pośrednictwem kanału TVP 2, ukazująca widzom opowieść o wyjątkowym hotelu, jego wyjątkowej atmosferze oraz burzliwych wydarzeniach związanych ściśle z wojną domową, która dramatycznie dotyka mieszkańców okolicy w Hiszpanii. Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Hotel Vidago Palace?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Hotel Vidago Palace to nowy serial na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej, zastępujący w ramówce serię Królowa piękności, która wczoraj się zakończyła. Co zaoferuje nam nowa propozycja?

Hotel Vidago Palace – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Hotel Vidago Palace? Tytułowy hotel to wyjątkowe miejsce w Portugalii, gdzie mieszkańcy mogą się w roku 1936 odciąć od świata, delektując się wyjątkowością tego miejsca na ziemi. To właśnie tutaj zakochują się w sobie Carlota, córka właściciela i hrabiego de Vimierio oraz syn pracownika Pedro. 

Kobieta ma spędzić całe życie jednak z Cesarem Augustem, synem brazylijskiego plantatora, co ma także uchronić rodzinę przed finansową katastrofą.

Czytaj także: Pojawi się 4 sezon "Korony królów”?

Kobieta chce podjąć pełne ryzyko i uciec z ukochanym, jednakże domowa wojna w Hiszpanii sprawia, że chłopak wyrusza walczyć po stronie obrońców Republiki. Podejmuje się niezwykle ryzykowego zadania....

Hotel Vidago Palace – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Hotel Vidago Palace?

Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 19 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace" – nowość TVP, która zastąpi "Królową piękności"

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Hotel Vidago Palace – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Hotel Vidago Palace? 2. sierpnia odbywa się otwarcie zupełnie nowego golfowego hotelu, w którym uczestniczy nawet Prezydent Republiki Oscar Carmnona. Tymczasem Pedro zostaje postrzelony w boju, leżąc w lesie po utracie przytomności. Jego sojusznicy w postaci Xoan, Dolore oraz Pepe są przekonaniu, że młody mężczyzna nie żyje. 

Grupa chce złożyć kondolencje Albertowi, jego ojcu, a całej rozmowie przysłuchuje się Lopes, piastujący stanowisko inspektora. Do zaskakującego wydarzenia dochodzi podczas hucznego balu.

Czytaj także: Seryjni mordercy nas fascynują. Wywiad z Jarosławem Molendą

W trakcie wydarzenia Cesar chce nakłonić Carlotę do spędzenia z nim nocy, co wprawia kobietę w panikę. Ich rozmowę przerywa zapłakana Rishinha dwunastoletnia siostra Pedra przekazująca kobiecie co się stało z jej ukochanym. Carlota wybiega, a Cesar Augusto wpada w szał!

Hotel Vidago Palace – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Hotel Vidago Palace? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 20 stycznia 2021 roku na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: Autorka "Normalnych ludzi" zapowiada trzecią książkę

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Hotel Vidago Palace – książka

Serial Hotel Vidago Palace bazuje na samodzielnym scenariuszu, który doczekał się sporej ilości pozytywnych ocen, które potwierdziły sporą jakość produkcji. Być może zatem po seansie zdecydujecie się zapoznać z książką Hotel Pekin, autorstwa Santiago Bamboa.

Książkę Hotel Pekin kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.