Człowiek na krawędzi – Skok z krawędzi będzie częścią planu?

Data: 2020-12-01 19:25:11 Autor: tadas

Człowiek na krawędzi to kolejny film z Samem Worthingtonem w roli głównej, ukazujący widzom historię policjanta chcącego dokonać skoku z wysokiego budynku, który w tajemnicy stanowi część niezwykle istotnego planu.

Obrazek w treści

Człowiek na krawędzi to amerykański film z gatunku thriller z 2012 roku w reżyserii Asgera Letha.

Człowiek na krawędzi – opis 

Fabuła Człowiek na krawędzi opowiada widzom świeża historię policjanta, który wczesnym rankiem wychodzi na okno prestiżowego hotelu, z którego zamierza dokonać skoku z wysokości 21 pięter.

Mężczyzna deklaruje, że rozmawiać będzie tylko i wyłącznie z negocjatorką Lydią Mercer. To właśnie jej wyznaje, że nie jest już członkiem policji po kradzieży i każe 25 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Siła taktyczna – SWAT powstrzyma dwa gangi z użyciem... amunicji szkoleniowej?

Psycholog próbuje nakłonić go do życia i uratowania swojego losy, jego działania mają jednak drugie dno, które będziemy mogli poznać podczas seansu.

Człowiek na krawędzi – obsada 

Kto pojawił się w obsadzie filmu Człowiek na krawędzi? Najważniejszą rolą w produkcji obdarzony został Sam Worthington, mężczyzna znany z takich propozycji jak Avatar, Salto, Dług, Pakt z mordercą, Starcie tytanów, Przełęcz ocalonych.

Czytaj także: Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – Arcywróg powraca w jeszcze potężniejszej formie!

Oprócz nich w produkcji występują również Elizabeth Banks, Jamie Bell, Anthony Mackie i Ed Burns. 

Człowiek na krawędzi – gdzie obejrzeć? 

Film Człowiek na krawędzi wyemitowany w telewizji zostanie we wtorek, 1 grudnia 2020 r. o godz. 20:30 na antenie telewizji TVN 7. 

Czytaj także: "Saga rodu Forsyte’ów": Irene nie daje Soames'owi za wygraną! Co wydarzy się w 6 i 7 odc Saga rodu Forsyte?

Film zobaczyć można również w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Człowiek na krawędzi – opinie

Film Człowiek na krawędzi doczekał się sporej ilości niezłych ocen, które wskazały na niezłą jakość propozycji, stawiającej na wyeksponowanie niezłej gry aktorskiej oraz opowieści.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek nie może się dodzwonić do rodziny.... Co wydarzy się w 42 i 43 odc BrzydUla 2?

Człowiek na krawędzi – książka

Film Człowiek na krawędzi to autorska opowieść wykreowana przez Pablo Fenjevsa, który nieźle spisał się ze swojego zadania. Po dobrym zadaniu być może zainteresuje się również książką Na krawędzi.

Książkę Na krawędzi kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.