Rick and Morty (Rick i Morty) – Czy jest książka? Gdzie ją kupić?

Data: 2021-01-02 10:43:11 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet
News - Rick and Morty (Rick i Morty) – Czy jest książka? Gdzie ją kupić?

Czwarty sezon serialu animowanego Rick and Morty oficjalnie zadebiutował za granicą, a w Polsce powinien być dostępny „niebawem”. Do tego czasu mamy jednak trochę czasu, zatem tym bardziej warto się zastanowić czy w międzyczasie nie znajdziemy czegoś jeszcze związanego z tę marką. 

Rick i Morty (Rick and Morty) – opis serialu

Morty to spokojne grzeczne dziecko, które jako tako sobie radzi w wielu kwestiach. W zasadzie to w ogóle sobie nie radzi. W związku z czym postanawia przybliżyć się do swojego dziadka Ricka, który na co dzień zajmuje się… spożywaniem wielkich dawek alkoholu. To jednak nie wszystko, ponieważ jego naukowa kariera w zasadzie wciąż trwa. Nie tylko na tej planecie, ale także w całej międzygalaktycznej przestrzeni, wszystkich wymiarów, w tym także i tych najbardziej szalonych czy ohydnych.

Rick i Morty – czy istnieje książka?

Marką na papierze zajmuje się obecnie Wydawnictwo Egmont, za sprawą którego zapoznać się możemy ze świeżutką serią komiksów zatytułowaną po prostu Rick i Morty. Ponadto wyposażyć się możemy w tej chwili w ramach przedsprzedaży w Rick i Morty. Porąbana sztuka, czyli w efektowny album w całości poświęcony samym przygodom, ciekawostką oraz szeregowi grafik i szkiców nie dostępnych nigdzie w takiej formie.

Rick and Morty (Rick i Morty) – opis serii komiksów

Jeżeli lubiliście „Powrót do przyszłości” to bez wątpienia pokochacie Ricka i Morty! Konieczne jest jednak do tego spore zasoby dystansu i miłości do czarnego humoru oraz odważnych scen, które z pewnością pozostaną w Waszej pamięci. Tytułowy duet po raz kolejny przeniesienie się w kosmos, gdzie w wyniku pijaństwa oraz wyjątkowości charakteru Ricka dojdzie do szeregu… tak nie obejdzie się bez masy krwi i flaków. A to dopiero początek....

Czwarty sezon serialu Rick and Morty- Data premiery filmu

Netflix zapowiedział, że czwarty sezon serialu Rick and Morty ma w Polsce zadebiutować „wkrótce.” Niestety nie ogłoszono szczegółów, zakładać jednak możemy, że chodzi o grudzień 2019 roku.

Album Rick i Morty. Porąbana sztuka– gdzie kupić?

Album Rick i Morty. Porąbana sztuka możecie kupić w popularnych księgarniach internetowych:

[tabela=

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rick i Morty, tom 1
praca zbiorowa0
Okładka książki - Rick i Morty, tom 1

Humorystyczny komiks science fiction oparty na amerykańskim animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem, który w pierwotnym zamyśle miał...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy