Quantcast

Dance 100 - taneczne reality TV dziś startuje na Netfliskie

Data: 2023-03-17 09:22:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś na Netflix także premiera wyjątkowego, muzyczno-tanecznego show, programu rozrywkowego, w którym w kolejnych jego odcinkach poszukiwany jest uzdolniony choreograf. Premiera programu w formie serialu już dziś. 

Obrazek w treści Zdjęcie: Netflix

A nosi on tytuł Dance 100 i jest produkcją amerykańską, o ulicznym konkursie tanecznym. Co wiemy na temat nowego reality TV, jakie dziś debiutuje na platformie Netflix? Czy warto go obejrzeć? Co możemy się po nim spodziewać? Kto bierze udział?? 

Dance 100 – opis programu 

Serial/program reality TV, o tytule Dance 100 to produkcja amarykańska, klasyczne reality TV, ale tym razem w stylu tanecznym. Program w kolejnych odcinkach ma za zadanie wyłonić najlepszego i najbardziej uzdolnionego choreografa tanecznego. Jest to program będący konkursem tańca ulicznego.  

     Czytaj również:  Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 17 marca 2023 roku

Taki to tancerz nie ma łatwego zadania. Musi bowiem stworzyć choreografię, a następnie wykonać swój numer wraz z 100-tką najlepszych tancerzy na całym świecie. 

Dance 100 - obsada i twórcy

Reality TV Dance 100 to produkcja amerykańska, w której udział biorą zawodnicy pragnący zaistnieć w świecie tańca, jako choreograf. W programie zobaczymy także mnóstwo najzdolniejszych tancerzy na świecie. Wśród nich są: Bruno Duarte, Samia Selina Hofmann, Kane Walcott, Charlotte Hawthorne, Dru Lewis-Dre, Jacob Manning, Ally Love.

     Czytaj również: Dance 100, informacje o reality TV - opis

Dance 100 – kiedy premiera?

Dance 100 to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Premiera serialu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 17 marca 2023 roku. Obejrzymy go na platformie w całym sezonie, we wszystkich odcinkach. 

    Czytaj również: Z kamerą u Kardashianów, na Netflix debiutuje dwunasty sezon znanego reality TV

Dance 100 – opinie o programie

Opisywana produkcja Netfliksa, pod tytułem Dance 100, z racji na swoją taneczną i rozrywkową formę, może przypaść do gustu przede wszystkim widzom, którzy kochają taniec, wszelakie konkursy i oczywiście muzykę. Ale także widzom, którzy chcą się dobrze bawić. 

    Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Może także spodobać się tym, którzy lubią wszelakie reality TV czy reality show. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Dance 100 – książki

Dance 100 to serial w formie konkursowego reality TV, który powstał na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło, książkę, tym razem kryminalną, o tytule Dance macabre, której autorem jest Magdalena Dziedzic.

Książkę „Dance macabre” wydawnictwa Novae Res można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale, reality TV, taneczne, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje