Dick i Jane: Niezły ubaw. Między nami, złodziejami

Data: 2020-05-21 17:43:04 Autor: Piotr Piekarski

Dick i Jane: Niezły ubaw to zabawna komedia sensacyjna z Jimem Carreyem w jednej z głównych ról. O czym jest film? Czy warto go zobaczyć?

Komedia Dick i Jane: Niezły ubaw regularnie gości na ekranach telewizyjnych. I wciąż znajdują się widzowie, którzy chcą obejrzeć tę zabawną produkcję. 

Dick i Jane: Niezły ubaw – opis

Film Dick i Jane: Niezły ubaw to historia mężczyzny, które całe życie pracował na swój sukces. Przez lata budował swoją pozycję w firmie medialnej, piął się coraz wyżej w korporacyjnej drabince, az wreszcie został prezesem. Niedługo jednak przyszło mu cieszyć się z sukcesu – dzień później firmę zniszczyła konkurencja. Dick – został bez pracy i bez kasy. Żył niezbyt oszczędnie, nie ma więc środków, które pozwoliłyby mu i jego żonie żyć, dopóki nie staną na nogi.

Czytaj także: Pitch Perfect – o czym jest film?

W dodatku dotychczasowi przyjaciele nie tylko nie chcą im pomóc, ale nie planują nawet podtrzymywać z nimi kontaktów. Dick i Jane sprzedają wszystkie swoje ruchomości i nieruchomości. A potem wpadają na genialny pomysł. Skoro „pierwszy milion trzeba ukraść", postanawiają organizować napady. Tymczasem ich syn pozostaje pod opieką niani. Czy to się może dobrze skończyć? 

Dick i Jane: Niezły ubaw – obsada

W rolach tytułowych wystąpili popularny komik Jim Carrey oraz Tia Leoni. Na ekranie zobaczymy także Aleca Baldwina i Richarda Jenkinsa. 

Dick i Jane: Niezły ubaw – gdzie zobaczyć

Film Dick i Jane: niezły ubaw zobaczycie w TV4 w czwartek, 20 maja 2020 r. o godzinie 21:00.

Czytaj także: Zatoka świń – o czym jest książka?

Dick i Jane: niezły ubaw – książka

Film Dick i Jane: niezły ubaw nie jest oparty na żadnej książce, ale tytułem nawiązuje do serii popularnych książeczek ilustrowanych dla najmłodszych czytelników. Niestety, nie są one dostępne w Polsce.

Ale mamy dla Was propozycję: jeśli chcecie przeczytać literacką komedię kryminalną, sięgnijcie po Wakacje z trupami – historię dwóch nauczycielek, które wybierają się na urlop do Fromborka i wpadają w sam źrodek sensacyjnej intrygi. Autorką książki jest Agnieszka Pruska, która ma na koncie również mroczne kryminały o komisarzu Barnabie Uszkierze – między innymi książkę Łowca

Książkę Wakacje z trupami kupić można w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wakacje z trupami
Agnieszka Pruska2
Okładka książki - Wakacje z trupami

Nic lepiej nie ożywia leniwych wakacji niż trup! Alicja i Julia postanowiły spędzić wakacje w uroczym Fromborku. Miejsce wypoczynku wybrały nieprzypadkowo...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Kieszonkowiec
Fuminori Nakamura
Kieszonkowiec
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Obserwatorka
Pokaż wszystkie recenzje