Doktor Strange w multiwersum obłędu – najnowszy film Marvela trafił na Disney+

Data: 2022-06-22 08:03:02 Autor: mkoziel
udostępnij Tweet

Jakiś czas temu swoją kinową premierę miał najnowszy film Marvela o Doktorze Strange. Chociaż produkcja wciąż jeszcze nie zniknęła z kin, to już dzisiaj zostaje dodana do bazy Disney +.

Obrazek w treści

Doktor Strange w multiwersum obłędu to amerykańska produkcja Marvela z 2022 roku. Została wyreżyserowana przez Sama Raimia, czyli reżysera pierwszej trylogii o Spider-Manie. Scenariusz wspólnie napisali Jade Halley Bartlett i Michael Waldron.

Doktor Strange w multiwersum obłędu – o której trafi na Disney+? 

Film o byłym neurochirurgu już dziś trafi na Disney+. Platforma dopiero niedawno zadebiutowała w Polsce. Będziemy mogli rozkoszować się seansem już za chwilkę, a konkretnie o godzinie 9:00

czytaj także: Moon Knight, serial Disneya w uniwersum Marvela z datą premiery i zwiastunem

Produkcja Doktor Strange w multiwersum obłędu to opowieść, która ma miejsce po wydarzeniach z filmu Avengers: Koniec gry. Główny bohater nie zatrzymuje się ani na chwilę i dalej zwalcza zło. Odbywa podróże przez fantastyczne wieloświaty. Jak się w nich odnajdzie?

Doktor Strange w multiwersum obłędu – gdzie zobaczyć cały film? Czy można zobaczyć wcześniej?

Już dziś film został dodany do bazy Disney+. Chociaż platforma miała premierę tak niedawno, to już teraz można na niej obejrzeć wiele fantastycznych produkcji. Jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie legalnie możemy obejrzeć większość filmów i seriali Marvela. 

czytaj także:  „Szklana pułapka" w świecie Marvela. Recenzja serialu „Hawkeye"

W USA film miał premierę 2 maja. W Polsce natomiast można go było oglądać od 6 maja w kinach. Produkcja znacznie szybciej zostanie udostępniona w sieci, niż na płytach. Blu-ray z filmem będzie można kupić dopiero w sierpniu.

Doktor Strange w multiwersum obłędu – czy jest jeszcze w kinach? 

Już za chwilę Doktor Strange w multiwersum obłędu będzie można obejrzeć na własnym laptopie, lub telewizorze. Taki seans może znacznie umilić wieczór. Wiadomo jednak, że nic nie pobije doświadczeń kinowych. Czy film już zniknął z ofert kin?

czytaj także:  Co nowego na Netflix? Premiery od 19 do 26 czerwca 2022

Chociaż od premiery minęło już trochę czasu, to jednak film nadal dostępny jest w kinach. Trzeba się śpieszyć, bo z dużych ekranów produkcja zostaje zdjęta już 23 czerwca. Chętnym uda się załapać na seanse dzisiaj, lub jutro! 

Doktor Strange w multiwersum obłędu – kontynuacja

Doktora Strange mogliśmy poznać już w filmie z 2016 roku. Tytułowy bohater odkrywa wtedy swoje nowe i potężne moce. Uczy się jak władać czasem i w jaki sposób wykorzystywać nowe zdolności. Następnie pojawił się w filmach z serii Avengers: Wojna bez granic i Koniec gry. Ostatnio mogliśmy go oglądać w nowym Spider-Manie: Bez drogi do domu. Teraz w końcu, po 6 latach Doktor Strange w końcu ponownie staje się głównym bohaterem we własnym filmie! 

Tagi: marvel, filmy przygodowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy