Dorwać Wattsa, komedia akcji z Jackie Chanem dziś do obejrzenia na TVP 2

Data: 2023-11-30 10:37:10 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Telewizja Publiczna pokaże dziś, w godzinach wieczornych pełną akcji komedię sensacyjną, w której w jednej z głównych ról mistrz sztuk walki Jackie Chan. Opowieść o detektywie, hazardziście i ściganym przestępcy dziś wieczorem na TVP. 

Johnny Knoxville jako Connor Watts i Jackie Chan jako Bennie Chan w filmie "Dorwać Wattsa".  

Film nosi tytuł Dorwać Wattsa i swoją premierę w kinach miał latem roku 2016. Dziś będzie go można obejrzeć w telewizji, za sprawą stacji TVN 2. Sprawdzamy o czym opowiada fabuła? Kiedy i gdzie można zobaczyć film? I czy warto? 

Dorwać Wattsa – opis 

O czym opowiada film Dorwać Wattsa? Jest to produkcja pełna akcji, ale w komediowym stylu, której bohaterem jest detektyw z Hongkongu Bennie Chan, który już od dłuższego czasu próbuje zebrać dowody, jakie pozwoliłby mu oskarżyć biznesmena Victora Wonga, mafiosa znanego jako Matador. Pewnego dnia, podczas wybuchu bomby, ginie policyjny partner Benniego, który prosi go, by zaopiekował się jego córką, Samanthą. Niemal w tym samym czasie, do Hongkongu przybywa amerykański hazardzista, Connor Watts, który jest świadkiem zabicie młodej kobiety, w porachunkach ludzi Wonga i rosyjskiej mafii. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Mężczyzna zostaje porwany, wywieziony do Rosji i oskarżony o uwiedzenie córki wonga. Samantha natomiast wpada w ręce ludzi chińskiego gangstera. Bennie postanawia odnaleźć Wattsa i doprowadzić go do Hongkongu. Gdy to robi, jego paszport zostaje zniszczony przez Connora, więc Chan zabiera go na wyprawę, by poprzez góry dostać się na pustynię Gobi. 

Dorwać Wattsa – obsada

Film Dorwać Wattsa to produkcja stworzona wspólnie w Hongkongu, Stanach Zjednoczonych oraz Chinach. W głównych rolach Johnny Knoxville jako Connor Watts i Jackie Chan jako Bennie Chan. W pozostałych rolach: Bingbing Fan, Eve Torres, Eric Tsang, Joel Adrian, Michael Wong, Sara Maria Forsberg, Tomer Oz.

Reżyserem filmu jest Renny Harlin.

Dorwać Wattsa – gdzie obejrzeć?

Film Dorwać Wattsa to produkcja z roku 2016. Film można już było obejrzeć w telewizji. Wyemitowany zostanie na kanale TVP 2 w czwartek, 30 listopada 2023 roku, o godzinie 22:45. Powtórka w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 23:10, na tym samym kanale. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Dorwać Wattsa - opinie o filmie

Film Dorwać Wattsa to produkcja, która przypadnie do gustu zwolennikom produkcji pełnych akcji, sztuk walki i elementów sensacyjnych. Nie zawiodą się także zwolennicy filmów komediowych. Więcej na temat filmów i seriali znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe i serialowe.

Czytaj także: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Film od swojej premiery, kilka lat temu zbierał raczej mieszane opinie i recenzje. 

Dorwać Wattsa - książki

Film Dorwać Wattsa to produkcja z gatunku sensacyjnego, z domieszką komedii i sporą dawką akcji, nie mająca swojego odpowiednika książkowego. Jeśli szukacie emocjonującej lektury, polecamy Wam książkę o tytule Usprawiedliwiona, której autorem jest Kinga Łukasik.

Książkę "Usprawiedliwiona" wydawnictwa Novae Res można kupić taniej:

Tagi: filmy w tv, komedie, akcji, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje