Drugie oblicze – motocykl i napad na bank 

Data: 2020-07-02 15:27:13 Autor: pobarski
News - Drugie oblicze – motocykl i napad na bank 

Drugie oblicze to pochodzący 2012 roku film sensacyjny, który przedstawia losy kaskadera chcącego zapewnić swojej rodzinie dostatnie życie. 

Obrazek w treści

Drugie oblicze to amerykański film sensacyjny, który przedstawia losy wyczynowego motocyklisty, który porzuca swoją profesję na rzecz napadów na bank. Jego życie zmienia się, gdy na jego drodze staje ambitny policjant. 

Drugie oblicze – opis 

O czym dokładnie jest film Drugie oblicze? Produkcja przybliża losy Luke’a, który zawodowo zajmuje się wyczynami na motorze. Mężczyzna pracuje dorywczo na pokazach motocyklwoych i imprezach masowych, przez co często przemieszcza się z miasta do miasta. 

Kiedy powraca do miasta z przeszłości, okazuje się, że jego była dziewczyna urodziła mu syna. Kobieta jednak na nowo ułożyła sobie życie z innym mężczyzną. Luke pragnie odzyskać rodzinę i zapewnić jej stabilność finansową. 

Porzuca pracę przy pokazach kaskaderskich i zatrudnia się u mechanika. Ten po pewnym czasie proponuje mu współprace przy… napadach na banki. Ta komitywa zapewnia mężczyznom szybkie pieniądze. Wszystko idzie zgodnie z planem do momentu, kiedy dwaj rabusie się nie poróżnią, a Luke trafia za kratki. 

Drugie oblicze – obsada

Kto wystąpił w filmie Drugie oblicze? W roli głównej w filmie wystąpił znany widzom Ryan Gosling, który wcielił się w postać Luke’a. U jego boku zagrali także Bradley Cooper, Mahershala Ali oraz Eva Mendes. 

Czytaj także: Diabeł ubiera się u Prady – kultowa komedia z Anne Hathaway i Meryl Streep 

Oprócz nich w filmie wystąpili także Carig Van Hook, Olga Merediz, John Facci i Ben Mendelsohn. 

Drugie oblicze – gdzie obejrzeć? 

Film Drugie oblicze na początku lipca wyemitowany zostanie w telewizji. Produkcję zobaczyć będzie można na antenie telewizji TVP 2 w czwartek, 2 lipca o godz. 21:50. 

Czytaj także: "Przeczucie" – nietypowy amerykański thriller z Sandrą Bullock

Film zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem platform VOD.

Drugie oblicze – opinie 

Film Drugie oblicze otrzymał wiele pozytywnych reakcji ze strony widzów. W internecie znaleźć można pozytywne opinie zarówno na temat fabuły filmu, która określana została jako interesująca i ciekawa, ale także obsady i wykonania. 

Czytaj także: Nie ma tego złego – niespełniony pisarz i romans weselny 

Drugie oblicze nominowane było także do nagród Satelity i Saturny. 

Drugi oblicze – książka 

Film Drugie oblicze powstał na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego na potrzeby filmu. Nie istnieje zatem książka, której fabuła odnosiłaby się do treści produkcji. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje