Quantcast

Czy b璠zie 2 sezon serialu Dzikie pszczo造? Czy powstanie kontynuacja? Jak wygl康a sytuacja?

Data: 2023-01-23 12:24:01 Autor: Adrian Nowak
udost瘼nij Tweet

Oficjalnie w zeszłym tygodniu zakończyła się emisja greckiego serialu Dzikie Pszczoły w Polsce, jednakże w głowach fanów może się pojawić pytanie, czy pojawi się drugi sezon? Czy seria będzie kontynuowana? Czego się można spodziewać w przyszłości na antenach TVP Kobieta?

Obrazek w treści 

"Dzikie pszczoły" to grecki serial emitowany od 2019 roku, zakupiony przez Telewizję Polską w czerwcu 2021 roku.

Co zdarzyło się w całym serialu Dzikie pszczoły?

Dzikie pszczoły - opis, o czym jest serial?

W Diafani po śmierci ojca gospodarstwem rodziny Stamiris muszą zaopiekować się wspólnie trzy siostry, na czele z najstarszą z nich Eleni. Wspólnie młode kobiety muszą poradzić sobie nie tylko z ciężką codzienną pracą, ale także z zakusami wpływowego oraz bogatego Doukasa Sevastosa.

Dzikie pszczoły prezentuje ich osobiste starcie, które dodatkowo naznacza tragedia, do jakiej dochodzi w trakcie wielkiego świętowania. Próba obronienia się przez jedną z dam Stamiris sprowadzi na całą wioskę serię tarapatów, dramatów oraz zaskakujących zwrotów akcji...

Tak ukształtował się początek opowieści, który następnie zabiera widzów nie tylko do Aten, ale także prezentuje zmieniającą się sytuację polityczną, wojnę oraz próby wywalczenia drogocennych ziem oraz władzy na tym małym kawałku miejsca na świecie.

Dzikie pszczoły - Czy będzie 2 sezon?

Wspomniana grecka seria rozwijana była w Polsce w ramach jednego, wielkiego sezonu, dostarczającego widzom całą opowieść. W związku z tym Dzikie pszczoły w naszej ojczyźnie ograniczy się tylko i wyłącznie do pojedynczego sezonu. Z miejsca tę propozycję zastąpiły Winnice miłości, najnowsza produkcja emitowana wieczorami na TVP Kobieta.

Dzikie pszczoły 2 sezon - kiedy powstanie?

W związku ze wyżej wspomnianymi decyzjami strategicznymi Dzikie pszczoły nie doczeka się powstania kolejnego sezonu, wszystkie wątki oraz wydarzenia zostały oficjalnie zakończone, a marka spełniła swoje zadania oraz oczekiwania stacji oraz widzów.

Dzikie pszczoły – książki

Oficjalnie zakończona grecka seria Dzikie pszczoły spotkała się z ciepłym przyjęciem oraz sporym uznaniem, ukazując nie tylko rozbudowaną i wciągającą historię, ale także dostarczyła widzom świetne zaprezentowanie urokliwych miejsc w Grecji. Szereg tego typu miejscówek odnajdziecie w książce Marcina Pietrzyka: Grecja po mojemu, wydanej nakładem wydawnictwa Pascal.

Książkę „Grecja po mojemu” pozyskacie tanio tutaj:

Tagi: dzikie pszczo造, seriale tvp, grecja, Spisek ,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Tamten utracony 鈍iat
Alina Staneczek
Tamten utracony 鈍iat
Jeden dzie
Katarzyna Rygiel
Jeden dzie
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szyde趾o
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szyde趾o
Z這ciejowo
Katarzyna Ryrych;
Z這ciejowo
Lw闚
Mirek Osip-Pokrywka
Lw闚
Przebudzeni
El瘺ieta 好ie磬owska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Poka wszystkie recenzje