Autorka "50 twarzy Greya" z kolejną książką! To paranormal romance!

Autor: mojebestsellery
News - Autorka

Już za parę dni premierę mieć będzie najnowsza książka EL James – popularnej autorki powieści erotycznych, tymczasem pisarka zdradza informacje o kolejnej książce. Będzie to paranormal romance.

Jeśli myśleliście, że romans z elementami paranormalnymi to 50 twarzy Greya, to musimy Was rozczarować. Opowieść o Greyu i jego przygodach z panną Anastazją będzie niczym, kiedy na rynku pojawi się romans z udziałem… duchów.

Nie, to nie żart. O tej nietypowej historii dowiadujemy się z artykułu przygotowanego przez The New York Times. Według dziennikarki Alexandry Alter, nowa powieść została już nawet napisana. Romans ten będzie opowieścią o duchach we współczesnym Londynie. Nie wiadomo jednak, czy głównymi bohaterami będzie młoda kobieta zakochana w bogatym duchu z pokojem zabaw, czy może autorka zdecyduje się na coś całkiem innego.

Tymczasem już 16 kwietnia w wielu krajach pojawi się jej książka pt. Mister, która przedstawi losy arystokraty Maxima Trevelyana. Życie bogacza zupełnie się zmienia, kiedy pojawia się w nim tajemnicza Alessia Demach. Kobieta „nęci Maxima swoim sekretem”, a ten – nie może powstrzymać swego pożądania. Do czego zaś doprowadzi to uczucie?

W Polsce Mister dostępny będzie na początku czerwca. Na ten moment przeczytać możemy książki autorki z serii o Christianie Greyu, które zdobyły niesamowitą popularność na całym świecie. Historia o duchach jeszcze nie znalazła wydawcy.

Fot. TylkoHity.pl / UIP Polska

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Autor