Ewa Minge pisze kolejną książkę. To thriller

Data: 2020-02-13 21:12:30 Autor: pobarski

Ewa Minge jest znaną celebrytką i projektantką mody. Kobieta angażuje się też w liczne akcje społeczne, a od niedawna wyraża swoje zainteresowania… literaturą. Teraz wiemy, że pracuje nad własną powieścią.

Obrazek w treściFot. Grzegorz Press / Project Runway 2, odcinek 8 / Ewa Minge /x-news.pl

Ewa Minge jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polski projektantek modowych, którą często zobaczyć możemy w programach telewizyjnych. Ostatnio kobieta znana jest m.in. ze swojego udziału w akcjach społecznych, kobieta otwarcie mówi także o swoich zmaganiach z chorobą.

Projektantka parę miesięcy temu poinformował, że pisze swoją kolejną książkę. Pierwsza książka autorstwa Ewy Minge to wydana w 2015 roku biograficzna publikacja pt. Życie to bajka. Teraz Minge chce wydać coś zupełnie innego – powieść!

Jak donoszą portale internetowe, Ewa Minge rozpoczęła pracę nad powieścią będącą thrillerem. Kobieta oddaje się nowej pasji bez reszty, a na Instagramie poinformowała, o czym będzie jej książka:

Opiszę kilka historii, które będą przestrogą przed złymi ludźmi, oszustami i bezwzględnymi graczami rynku biznesu, którzy potrafią bez skrupułów zniszczyć niewinnego człowieka dla własnych korzyści. (…) Opowiem wam, jak wstawać i jak przewartościować wszystko, by obronić prawdę

– napisała projektantka na swoim profilu na portalu społecznościowym.

Już w październiku projektantka miała mieć gotowe 200 stron maszynopisu. Pod koniec listopada Minge na Instagramie chwaliła się natomiast, że kończy już pisać swoją powieść:

Teraz kończę powieść, zaskakującą nawet dla samej autorki 😂Świetnie mnie relaksuje pisanie, bo jest kompletną odskocznią od rzeczywistości.

Niestety, na ten moment nie wiadomo, jaki tytuł mieć będzie nowa książka projektantki. Nieznany jest też ani wydawca, ani data premiery nowej publikacji.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Życie to bajka
Ewa Minge0
Okładka książki - Życie to bajka

Trzeba w życiu zdobyć skarb czterdziestu rozbójników, lampę Aladyna, wybrać kilka gwiazd na niebie, by je zaadoptować, wsiąść do wymarzonej fury, ubrać...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Pokaż wszystkie recenzje