"Facet z odzysku" – nieszczęśliwie zakochany

Data: 2020-07-29 12:39:48 Autor: Piotr Piekarski

Facet z odzysku to pochodząca z 2002 r. komedia romantyczna, która przedstawia losy młodego, nieszczęśliwie zakochanego mężczyzny. Co warto wiedzieć na temat produkcji?

Obrazek w treści

Facet z odzysku to amerykańska komedia romantyczna, która opowiada o losach mężczyzny, który zdecydować musi się na związek z jedną z dwóch kobiet, które kocha.

Facet z odzysku – opis

O czym dokładnie jest film Facet z odzysku? Produkcja przedstawia losy Owena, młodego mężczyzny, który tworzy zgrany związek z Chloe. Dziewczyna pragnie zostać aktorką, z kolei sam Owen także próbuje pracować dla telewizji. Niestety, wraz z rozwojem ich kariery, szybko okazuje się, że młodzi ludzie mają inne pragnienia, a Chloe zdradza swojego chłopaka z innym. 

Czytaj także: "La Bandida": Arturo zdradzi Adelę. Co wydarz się w 27 i 28 odcinku La Bandida? 

Załamany mężczyzna łapie okazję i wyjeżdża z miasta, rozpoczynając pracę dla ogólnokrajowej telewizji w Los Angeles. Tam też poznaje Nadine, która okazuje się być wierną i szczerą przyjaciółką. Niebawem przyjaźń rodzi się w nieco inne, mocniejsze uczucie. 

Nieoczekiwanie, w życie Owen ponownie wkracza Chloe, która mówi, że zrozumiała swój błąd i pragnie powrócić do mężczyzny. 

Facet z odzysku – obsada

Kto wystąpił w filmie Facet z odzysku? W roli głównej w produkcji zagrał David Krumholtz, który wcielił się w postać Owena. Chloe zagrała Denise Richards, z kolei Nadine – Milla Jovovich. 

Czytaj także: Zmiany w organizacji targów książki w 2020. Nie będzie spotkań na stoiskach

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Jessica Cauffiel, Landy Cannon, Christopher Crumb oraz Michael O’Dwyer. 

Facet z odzysku – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można obejrzeć film Facet z odzysku? Produkcja wyemitowana zostanie w lipcu na antenie TVP 2. Film zobaczyć będzie można w środę, 29 lipca o godz. 20:10. 

Facet z odzysku – opinie

Zdaniem widzów, film Facet z odzysku to ciekawa telewizyjna produkcja, którą warto zobaczyć na wieczór. Jest to pozytywny film, z ciekawą fabułą i dobrą obsadą aktorską. 

Facet z odzysku – książka

Film Facet z odzysku powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tej produkcji. 

Zamiast tego polecić możemy Wam inny tytuł – powieść Zapomnij, że istniałem Beaty Majewskiej. Książka przedstawia losy młodej pani sołtys, która rozpoczyna znajomość z nowym we wsi mężczyzną. Nieoczekiwanie, pomiędzy kobietą a tajemniczym Rafałem roziskrzy się prawdziwy romans. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje