reklama

Farma - co wydarzy się w 9 i 10 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Data: 2022-01-27 10:31:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

"Farma", program na formule norweskiej, który zyskał popularność w kilkudziesięciu krajach świata, już na dobre rozkręcił się także w polskiej telewizji, a widzowie mogą go oglądać na Polsacie. Reality show na farmie bez prądu, bieżącej wody i Internetu, trwa w najlepsze. Uczestnicy otrzymują ciągle nowe i bardzo ciekawe zadania.

Obrazek w treści 

Zdjęcie i materiały: Polsat GO

Program stworzony został w Norwegii. Produkcja, która doczekała się w tym kraju już 22 sezonów przyspiesza, a widzowie mogą oglądać zacieśnianie więzi i rywalizację. W następnym odcinkach, emitowanym na Polsacie poznany kolejne zadania. Nie będzie łatwo. 

Farma - opis 9 odcinka reality show

W poprzednim odcinkach farmerzy jasno postawili sprawę czyja praca, albo jej brak im się nie podoba i kto powinien odpaść z programu. Zagrożeni są zarówno Karol, jak i Iza oraz Marta. Farmerom udało się z powodzeniem ukończyć kurnik, co zaowocowało pojawieniem się w gospodarstwie gromadki kur, które musieli wyłapać w parą, związani ze sobą sznurem. Zwycięsko z zadania wyszli Kuba i Karol i otrzymali za to nagrodę. Resztę dnia, a nawet noc farmerzy spędzili w parach, złączeni sznurem. Trochę paniki na farmie wprowadziła uciekająca Balbinka. 

    Czytaj również: Farma - startuje nowe reality show Polsatu

W kolejnym odcinku relacja między Kubą "Wojną", a Kingą wyraźnie się zacieśnia, flirtów nie ma końca. Pojawiają się radości i jakieś rozluźnienie, tym bardziej, że farmerzy uwalniają się ze sznurkowej niewoli. Ale radosne chwilę przerywa pojawienie się prowadzących program. Dziewczyny są zapowiedzią czegoś co się nie spodoba farmerom? O tym przekonamy się w programie. 

Farma – gdzie obejrzeć 9 odcinek programu?

Dziewiąty odcinek programu reality show "Farma" będzie można obejrzeć już dziś, w czwartek, 27 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00, na kanale Polsat.

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 8 i 9 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Odcinki z wyprzedzeniem można oglądać także na Polsat Box Go. 

Farma – opis 10 odcinka reality show

Kolejny odcinek programu pojawi się dnia następnego. Farmerzy otrzymają ponownie ważne, może i trudne zadania. Zapewne śledzić będziemy rozwój wypadków, jaki były konsekwencją odcinka poprzedniego, poprzedniego dnia. To zobaczymy w kolejnym odcinku, który już wieczorem. 

   Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 7 i 8 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Na tę chwilę stacja nie zdecydowała się opublikować jakichkolwiek informacji dotyczących dziesiątego odcinka. Szczegóły mają się pojawić bliżej debiutu odcinka lub dopiero po jego zakończeniu.

Farma – gdzie obejrzeć 10 odcinek programu? 

 Dziesiąty odcinek programu "Farma" zobaczymy w piątek, 28 stycznia 2022 roku, o godzinie 20:00, na Polsacie. 

Czytaj również: Farma - co wydarzy się w 6 i 7 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Przedpremierowo odcinki można oglądać także na platformie Polsat Box Go. 

Farma – książki 

Program "Farma" powstał na formacie norweskim, ale jest to jednocześnie reality show bazujące na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy lekturę książki o takim samym tytule Farma, Joanne Ramos.

Książkę "Farma" (Wydawnictwo Otwarte) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje