Co nowego na Netflix? Premiery od 15 do 22 września 2023 roku

Data: 2023-09-15 10:07:02 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już wkrótce na Netfliksie zadebiutują nowe wciągające filmy i seriale. Wśród nich znalazł się między czwarty sezon serialu Sex Education, czy też komedia romantyczna zatytułowana Serce w chmurach

Kadr z 4 sezonu "Sex Education"fot. materiały prasowe Netflix / kadr z 4 sezonu serialu Sex Education

Od 15 września na platformę streamingową Netflix trafi sporo długo wyczekiwanych produkcji oryginalnych. W tym tygodniu baza serwisu wzbogaci się o nowe filmy i seriale. Każdy wśród premier powinien znaleźć coś dla siebie!

Premiery Netflixa od 15 do 22 września 2023 roku

Przez najbliższe dni na Nefliksie swoją premierę będzie miało wiele wciągających produkcji. Poniższe zestawienie pokazuje najciekawsze nowości tygodnia! 

Serce w chmurach – 15 września 2023 r.

Serce w chmurach to komedia romantyczna. Została ona stworzona na bazie powieści o tym samym tytuleGłównymi bohaterami produkcji są Hadley i Oliver, którzy poznają się na lotnisku. Wspólnie spędzają oni wiele godzin podczas lotu z Nowego Jorku do Londynu. Czują między sobą jakieś połączenie. Niestety zostają rozdzieleni podczas odprawy celnej. Wierzą jednak w to, że spotkają się ponownie. 

Lato Summer – sezon 2 – 15 września 2023 r.

Już wkrótce swoją premierę będzie miał  kolejny sezon serialu Lato Summer. Produkcja kontynuuje wątki rozpoczęte w poprzedniej transzy. Summer marzy o tym by zostać profesjonalną surferką. Dziewczyna decyduje się wrócić do Shorehaven i spełnić swoje pragnienia. Po przybyciu do miasteczka chce ona odnowić kontakty z dawnymi przyjaciółmi. Szybko jednak okaże się, że wcale nie będzie to takie proste. Zwłaszcza, że Ari, były chłopak Summer, znalazł już sobie nową partnerkę. 

Hrabia – 15 września 2023 r.

Hrabia to produkcja, która została wyprodukowana w Chile i łączy ze sobą czarną komedię i horror. Jej akcja toczy się w równoległym świecie i przedstawia historię Augusta Pinocheta, będącego symbolem światowego faszyzmu. Z czasem okaże się, że mężczyzna jest długowiecznym wampirem, który kocha czynić zło. Nagle zdecyduje się on zrezygnować z wiecznego życia, gdyż czuje się rozczarowany obecnym światem. Wszystko jednak zmienia się, gdy Pinochet nawiązuje pewną relację. 

Sex Education – sezon 4 – 21 września 2023 r.

W tym tygodniu na platformie zobaczymy również czwarty sezon serialu Sex EducationW tej długo wyczekiwanej produkcji na ekrany wracają ukochani bohaterowie. Otis i Eric próbują się odnaleźć w nowej rzeczywistości w College'u. Okazuje się, że studenci tego miejsca w żadnym aspekcie nie przypominają uczniów Moordale. Miłe osoby są popularne, a na topie jest ekologia. W tym samym czasie Maeve spełnia marzenia na Wallace Universiy. Otis jednak nadal coś do niej czuje. 

Miłość jest ślepa – 5 sezon – 22 września 2023 r.

Miłość jest ślepa to program reality show, w którym obserwujemy zmagania singli. Bohaterowie produkcji starają się znaleźć partnerów, którzy będą ich kochać za charakter, a nie wygląd. W piątym sezonie występują single z Houston, czyli z Teksasu. Ta seria będzie pełna emocji, nie zabraknie również szokujących wydarzeń i ogromnych zwrotów akcji. 

Mali agenci: Armagedon – 22 września 2023 r.

Mali agenci: Armagedon to amerykańska familijna komedia pełna niesamowitych przygód. Głównymi bohaterami produkcji są dzieci największych tajnych agentów, które w pewnym momencie same będą musiały zostać szpiegami. A to wszystko, by uratować rodziców, ale także cały świat. 

Premiery Netflix od 15 do 22 września – lista premier

Sprawdźcie również jakie jeszcze produkcje pojawią się na platformie streamingowej w ciągu najbliższych dni! 

15 września

 • Reedukacja
 • Lato Summer: Sezon 2 
 • Clubul Istanbul: Sezonul 2
 • Serce w chmurach 
 • Hrabia
 • Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata: Sezon 7

18 września

 • My Little Pony: Zmieniaj świat: Rozdział 5

19 września

 • Święty od drugich szans 
 • Kountry Wayne: A Woman’s Prayer 

20 września

 • Hard Broken

21 września

 • Scissor Seven: Sezon 4 
 • Sex Education: Sezon 4 
 • KENGAN ASHURA: Sezon 2 

22 września

 • Jak poradzić sobie ze stratą
 • Miłość jest ślepa: Sezon 5
 • Czarny notes
 • Mali agenci: Armagedon
Tagi: premiery netflix, premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
I Love You, Cherry
Kinga Stojek
I Love You, Cherry
Pokaż wszystkie recenzje