Co nowego na Netflix? Premiery od 22 do 29 lipca 2023 roku

Data: 2023-07-22 08:02:02 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W nowym tygodniu lipca na Netfliksa trafi wiele nowych produkcji. Wśród nich znalazły się zarówno filmy i seriale dokumentalne, jak i romantyczne, czy też thrillery. Sprawdźcie jakie premiery są warte uwagi!

Kadr z filmu "Szczęście dla początkujących"fot. Netflix / kadr z filmu Szczęście dla początkujących

W ciągu najbliższych dni na platformie streamingowej Netflix swoją premierę będzie miało wiele wciągających produkcji oryginalnych. W kolejnym tygodniu lipca serwis zaskoczy swoich abonamentów nowymi tytułami. Koniecznie sprawdźcie jakie filmy i seriale warto teraz obejrzeć. 

Premiery Netflixa od 22 do 29 lipca 2023 roku

W kolejnych dniach na Neflixa trafią nowe, wciągające produkcje. Poniżej prezentujemy najciekawsze premierowe produkcje najbliższego tygodnia!

Królowa ciszy: Morderczyni staruszek z Meksyku – 27 lipca 2023 r.

Królowa ciszy: Morderczyni staruszek z Meksyku to meksykańska produkcja dokumentalna i true crime, która przenosi nas na początek nowego stulecia. W 2000 roku stolica Meksyku została sparaliżowana przez liczne morderstwa. Wszystko to trwało przez kolejne sześć lat. Starsze kobiety były duszone we własnych domach. Doliczono się ponad 40 morderstw. Sprawczyni – Juana Barraza – została zatrzymana przez policję w biały dzień. Przez media szybko zaczęła być nazywana morderczynią staruszek. 

Paradise – 27 lipca 2023 r.

Paradise to niemiecki thriller science-fiction, którego akcja toczy się w niedalekiej przyszłości. Technologia poszła już na tyle do przodu, że ludzie mogą sprzedać część swojego życia i przekazać ją innym. Korporacja AEON na zawsze odmieniła świat swoim wynalazkiem. Głównymi bohaterami filmu są Max i Elena. Para wiedzie prawie idealne życie. Pewnego dnia jednak wpadają oni w długi. Elena może pokryć koszty czterdziestoma latami ze swojego życia. Parze zostaje odebrana wspólna przyszłość. Max – pracujący w AEONie – będzie jednak walczył o to, by móc przywrócić ukochanej stracone lata jej życia.  

Szczęście dla początkujących – 27 lipca 2023 r.

Szczęście dla początkujących to przygodowa komedia romantyczna. Główną bohaterką produkcji jest Helen, która od zawsze uwielbiała ryzyko. Kobieta ostatnio rozwiodła się z mężem i aktualnie potrzebuje oderwać swoje myśli od szarej codzienności. Decyduje się wziąć udział w kursie surwiwalowym. Na szlaku będzie jej towarzyszyć grupa dziwacznych nieznajomych. Okazuje się, że w dziczy można znaleźć samą siebie, jak i prawdziwe szczęście! 

D.P. – sezon 2 – 28 lipca 2023 r.

Już wkrótce na Netflixie będzie można znaleźć kontynuację popularnego koreańskiego serialu dramatycznego – D.P. Jun-ho i Ho-yeol dalej na co dzień radzą sobie z brutalną rzeczywistością pracując w wydziale ścigania dezerterów. 

Jak zostać przywódcą sekty – 28 lipca 2023 r.

Jak zostać przywódcą sekty to sześcioodcinkowy serial dokumentalny, który został nakręcony w konwencji poradnika dla przyszłych, potencjalnych przywódców sekty. Z przymrużeniem oka pokazuje jak wyglądała kariera sześciu słynnych agitatorów, którzy próbowali zawładnąć umysłami wielu osób. 

Premiery Netflix od 22 do 29 lipca – lista premier

Sprawdźcie również jakie jeszcze produkcje pojawią się na platformie streamingowej w ciągu najbliższych dni! 

24 lipca

  • Nieznane oblicze planety: kosmiczny wehikuł czasu

27 lipca

  • Paradise
  • Królowa ciszy: Morderczyni staruszek z Meksyku
  • Szczęście dla początkujących

28 lipca

  • Doskonała historia
  • Kapitan Fall
  • D.P.
  • Jak zostać przywódcą sekty
Tagi: premiery netflix, premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje