"Firmowa gwiazdka". Świąteczna impreza integracyjna 

Data: 2020-12-10 10:26:21 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Firmowa gwiazdka to amerykańska komedia zachowana w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Produkcja opowiadająca o losach kreatywnego dyrektora już niebawem pojawi się w telewizji. 

Obrazek w treściFot. TV Puls

Firmowa gwiazdka to pochodząca z 2016 roku komedia świąteczna z udziałem Jennifer Aniston oraz Jasona Batemana. Już wkrótce produkcja pojawi się w telewizji. Co warto zatem o niej wiedzieć?

Firmowa gwiazdka – opis

O czym jest film Firmowa gwiazdka ? Produkcja przedstawia losy Claya, młodego biznesmena prowadzącego oddział dużego przedsiębiorstwa należącego do jego rodziny. Niestety, filia, której nadzoruje Clay, nie przynosi oczekiwanych zysków, a prezeska całej firmy, ambitna Carol, będąca jednocześnie siostrą Claya, planuje likwidację całego oddziału w nowym roku kalendarzowym. 

Czytaj także: Znamy nominowanych do Paszportów Polityki 2020!

Clay nie potrafi pogodzić się z tą decyzją. Ma jednak szansę na to, by utrzymać się na powierzchni – jeśli wkrótce znajdzie dużego klienta biznesowego. Dlatego też wpada na pomysł zorganizowania firmowego eventu świątecznego, dzięki któremu zacieśni więzy z przedsiębiorcami i namówi ich na skorzystanie ze swoich usług. 

Nieoczekiwanie impreza świąteczna przeradza się w totalną katastrofę. 

Firmowa gwiazdka – obsada

Kto wystąpił w filmie Firmowa gwiazdka? W postać głównego bohatera – Claya Vanstone’a – wcielił się amerykański komik i aktor komediowy T.J. Miller. U jego boku zagrali Jason Bateman oraz Jennifer Aniston.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek ma jedną prośbę do Fica... Co wydarzy się w 48 i 49 odc BrzydUla 2?

W produkcji udział wzięli także Olivia Munn, Kate McKinnon oraz Courtney B. Vance. 

Firmowa gwiazdka – gdzie obejrzeć? Kiedy w telewizji? 

Gdzie zobaczyć można film Firmowa gwiazdka? Produkcja już w grudniu ponownie pojawi się na szklanych ekranach. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć produkcję na antenie Telewizji Puls. 

Czytaj także: "Saga rodu Forsyte’ów": Fleur i Jon rozstają się?! Co wydarzy się w 11 i 12 odc Saga rodu Forsyte?

Film pojawi się w TV Puls w czwartek 25, listopada o godzinie 20:00.

Firmowa gwiazdka – opinie

Firmowa gwiazdka to typowa amerykańska komedia sytuacyjna. Z całą pewnością warto zobaczyć ją na początku grudnia, kiedy dopiero wczuwamy się w przedświąteczny klimat. Zaprezentowana historia jest lekka i niewymagająca, chociaż humor może część widzów zwyczajnie nużyć. 

Firmowa gwiazdka – książka

Film Firmowa gwiazdka stworzony został na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, której fabuła odnosiłaby się do treści filmu. Zamiast tego polecić możemy Wam coś innego – powieść Świąteczna kafejka. Jest to uroczy i ciekawy romans opowiadający o losach 53-letniej wdowy, której życie daje drugą szansę na miłość. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.