Zupełnie inne kino akcji. Wkrótce premiera filmu "Furioza"

Data: 2021-09-08 14:19:47 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Film sensacyjny, jakiego dawno nie było w kinach. Tak można opisać emocjonujący film Furioza, który na srebrnym ekranie zadebiutuje jeszcze tej jesieni.

Obrazek w treści

Jedna z najnowszych polskich produkcji sensacyjnych to film, który wbije widzów w fotel. Ujrzymy w nim niezapomniane kreacje aktorskie i bezkompromisową historię, która pozostawia nas z pytaniami, czym jest zemsta i czy jest na świecie jakaś sprawiedliwość.

Furioza – o czym będzie film?

Film Furioza opowiada historię trójki przyjaciół, których koleje życia potoczyły się zupełnie inaczej. Wszyscy wylądowali w diametralnie różniących się światach, a przypadek, a może przeznaczenie po latach znów splótł ich losy.

Może zainteresować cię także...

Główną bohaterką jest Dzika, utalentowana i nieugięta policjantka, która szturmem wkracza ponownie w życie Dawida. Lekarz myślał, że nigdy więcej nie spotka dawnej ukochanej, jednak ona ma wobec niego zupełnie inne plany. Składa mu propozycję, na którą musi on przystać. Mianowicie ma zostać policyjnym informatorem w zorganizowanej grupie przestępczej. Wszystko po to, aby uratować swojego brata przed pójściem do więzienia. Dawid zaczyna wnikać w mafijny świat, który zaczyna coraz bardziej pochłaniać całe jego życie…

Furioza to opowieść o pasji, oddaniu, poczuciu sprawiedliwości i zemście, która jest siłą napędową wielu czynów. To kino sensacyjne, które nie jest przedstawione w odrealniony sposób. Mamy tu konflikty wewnętrzne bohaterów. Walczą oni z niespełnioną miłością i własną tożsamością. To film akcji, który przenika na wiele innych obszarów. 

Furioza – kogo zobaczymy w filmie?

Film Furioza zachwyca nie tylko nietuzinkową fabułą, ale również wyjątkową obsadą aktorską. Już wcześniej można było w sieci zobaczyć niemożliwe do rozpoznania metamorfozy gwiazd, które pojawią się na ekranie. W głównych rolach wystąpią: Weronika Książkiewicz, Mateusz Banasiuk oraz Mateusz Damięcki.

Poza tym na ekranie zobaczymy Wojciecha Zielińskiego, Łukasza Simlata, Sebastiana Stankiewicza, a także Janusza Chabiora. Scenariusz do filmu napisali Tomasz Klimala oraz Cyprian T. Olencki. Olencki jest również reżyserem tej produkcji. 

Furioza – kiedy będziemy mogli wybrać się do kin?

Premiera filmu Furioza będzie mieć miejsce 22 października. Produkcję zobaczyć będzie można w kinach w całej Polsce.

W czasie oczekiwania na premierę filmu polecamy książkę dotyczącą przestępczości zorganizowanej w Polsce. Napisał ją Wojciech Sumliński. Książka nosi tytuł Czego nie powie Masa o polskiej mafii i można ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy