Gang Zielonej Rękawiczki 2 sezon - znamy datę premiery i 1. zwiastun! 

Data: 2024-06-19 14:44:33 | aktualizacja: 2024-06-19 15:01:01 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Gang zielonej rękawiczki 2 sezon

Gang Zielonej Rękawiczki z 2 sezonem zadebiutuje już w te wakacje. Netflix podał oficjalną datę premiery nowego sezonu polskiego serialu, a także zaprezentował pierwsze fotosy z produkcji oraz zwiastun nowych odcinków. 

Gang Zielonej Rękawiczki 2 sezon – kiedy premiera?

Netflix oficjalnie potwierdził, że już za niecały miesiąc zobaczymy nowy sezon Gangu Zielonej Rękawiczki. Najnowsza, 2 transza serialu na popularnej platformie zadebiutować ma już 17 lipca 2024 r. Prawdopodobnie tego dnia na platformie zobaczymy cały 2. sezon serialu, a ten liczyć ma łącznie 8 odcinków.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat fabuły nowego sezonu serialu? Tym razem akcja Gangu... dziać się będzie w Bieszczadach, gdzie trzy przyjaciółki postanawiają zaszyć się na jakiś czas. Nietypowe emerytki postanawiają też, że od razu koniec z nielegalnymi sprawkami. Szybko okazuje się jednak, że obietnica trudna będzie do realizacji: syn Zuzki wpada w kłopoty, a emerytki narażają się Krzysztofowi Masarzowi – lokalnemu mafiozo. Ostatecznie zaś kobiety czeka skok życia. Za cel obierają sobie... Galerię Narodową. Czy i tym razem kobietom uda się wyjść z tarapatów obronną ręką?

Gang Zielonej Rękawiczki 2 sezon - zwiastun

Wraz z ujawnieniem daty premiery, Netflix zaprezentował również oficjalny zwiastun 2 sezonu serialu Gang Zielonej Rękawiczki. Klip z udziałem odtwórczyń głównych ról zobaczyć możecie poniżej: 

Na ekranie kolejny raz zobaczymy w rolach głównych Małgorzatę Potocką, Magdalenę Kutę oraz Annę Romanowską. Co więcej, do obsady serialu dołączyli: Krzysztof Tyniec, wcielający się w rolę Krzysztofa Masarza, Mirosław Zbrojewicz w roli policjanta Alfreda oraz Karolina Rzepa jako bohaterka Gujska. Oprócz nich w nowym sezonie serialu zobaczymy także Mirosławę Maludzińską, Beatę Bandurską, Andrzeja Grabowskiego, Olgierda Łukaszewicza, Michała Urbaniaka i Katarzynę Figurę.

 

Tagi: premiery netflix, premiery netflixa, seriale polskie, seriale netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje