Gdańskie Targi Książki 2020 nie odbędą się w marcu. Nowy termin imprezy

Data: 2020-03-12 13:49:47 Autor: Piotr Piekarski

Zgodnie z przewidywaniami, w związku z zagrożeniem koronawirusem organizatorzy Gdańskich Targów Książki poinformowali, że zmieniony zostaje termin przeprowadzenia imprezy. Gdańskie Targi Książki 2020 odbędą się w dniach 13-15 listopada 2020. 

Obrazek w treści

Po tym, jak odwołano największe międzynarodowe imprezy – Targi Książki w Lipsku, Paryżu i Londynie, a także zdecydowano o odwołaniu Targów Książki w Białymstoku i Warszawskich Targów Fantastyki wydawało się to tylko kwestią czasu. Organizatorzy Gdańskich Targów Książki poinformowali właśnie w mediach społecznościowych o zmianie terminu imprezy. 

„Uwaga! W związku z możliwym zagrożeniem epidemią wirusa COVID-19 podjęliśmy decyzję o przełożeniu III edycji Gdańskich Targów Książki
-> NOWY TERMIN TARGÓW TO: 13-15 listopada 2020 r.
Wszelkie dodatkowe informacje przekażemy w najbliższych dniach.
Jest nam niezmiernie przykro, że targi, pomimo wszystkich poczynionych przygotowań, nie odbędą się zgodnie z planem, ale mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy i zobaczymy się w listopadzie podczas trzeciej edycji Gdańskich Targów Książki."

– czytamy w oświadczeniu organizatorów. 

Równocześnie wielu czytelników pyta, czy Warszawskie Targi Książki 2020 się odbędą? Organizator imprezy, spółka Targi Książki, oświadczyła, że na razie przygotowania do targów idą pełną parą, bo do wydarzenia pozostało jeszcze sporo czasu. Podczas podejmowania kolejnych decyzji kluczowe jednak będzie zdrowie i bezpieczeństwo miłośników książki. 

Na pochwałę zasługuje również pochwała organizatorów Targów Książki w Krakowie, którzy już teraz przekładają najbliższe imprezy (nie związane z czytaniem) na późniejsze terminy. Dbając o bezpieczeństwo pracowników, szefostwo firmy umożliwiło im również pracę zdalną. Targi w Krakowie zachęcają również swoich fanów na Facebooku i partnerów do zastosowania podobnych rozwiązań.

 Do czego i my zachęcamy, pozdrawiając Was z domowych biur! :) 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.