Genialna Przyjaciółka – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku serialu?

Data: 2021-03-10 12:25:01 Autor: adudek

Serial Genialna przyjaciółka to cieszący się niezwykłą popularnością serial emitowany na HBO GO, a teraz emitowany przez TVP Kultura.

Obrazek w treści

Serial Genialna przyjaciółka to produkcja oparta na powieści o takim samym tytule, serial popularny i lubiany, którego kolejnego odcinki niebawem w Telewizji Polskiej, na TVP Kultura. Co czeka nas w kolejnych częściach?

Genialna Przyjaciółka – opis 2 odcinku serialu

W kolejny, drugim już odcinku serialu Genialna przyjaciółka Elena i Lila czytają powieść dla dziewcząt o tytule „Małe kobietki”, którą dostały od don Achille. Książka tak się im podoba, że przyjaciółki snują plany. Chcą w przyszłości zostać pisarkami. Problem w tym, że ich rodziny nie chcą się na to zgodzić. Nie pozwala im na to ich status materialny. Elenie, po konflikcie z rodzicami udaje się jednak zaplanować dalszą edukację, ale Lila jest w zdecydowanie gorszej sytuacji. Dziewczyna musi wymyślić nowy plan.

Czytaj również: Genialna przyjaciółka – serial oparty na bestselerowej powieści już dziś na TVP Kultura

Tymczasem w sąsiedztwie dziewczynek znaleziony zostaje martwy don Achilla, który padł ofiarą morderstwa. 

Genialna Przyjaciółka – gdzie można obejrzeć 2 odcinek serialu?

Drugi odcinek serialu Genialna przyjaciółka będzie miał swoją premierę w środę, 10 marca o godzinie 20:00 na TVP Kultura.

Genialna Przyjaciółka – opis 3 odcinku serialu

Czas mija. Elena jest już dorastającą dziewczyną, która kontynuuje swoją edukację. Niestety nie idzie jej tak dobrze jakby chciała. Brakuje jej także jej przyjaciółki, z którą trudno jej się spotkać. Lila pracuje bowiem w fabryce obuwia, należącej do jej ojca. 

Czytaj również: Genialna przyjaciółka – co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu?

Lila, która zakończyła naukę wcześniej niż Elena, pomaga przyjaciółce w łacinie i wkrótce ta osiąga w nauce świetne wyniki. Jest też szansa na przyznanie jej nagrody w czytaniu książek. Jednak nauczyciel, pan Ferraro nagradza Lile. 

Genialna Przyjaciółka – gdzie można obejrzeć 3 odcinek serialu?

Premiera trzeciego odcinku serialu Genialna przyjaciółka przewidziana jest na środę, 17 marca, na godzinę 20:00 na kanale TVP Kultura.

Genialna Przyjaciółka – książki

Serial Genialna przyjaciółka to produkcja, której bazą jest bestselerowa i niezwykle popularna powieść Eleny Ferrante o tytule Genialna przyjaciółka.

Książkę „Genialna przyjaciółka” można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Genialna przyjaciółka
Elena Ferrante1
Okładka książki - Genialna przyjaciółka

,,Spośród wielu sposobów, do których uciekają się pisarze, by opowiedzieć świat, preferuję posługiwanie się narracją precyzyjną, jasną...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo