Genialna Przyjaciółka – co wydarzy się w 3 i 4 odcinku serialu?

Data: 2021-03-17 13:30:01 Autor: Tamer Adas

Serial Genialna przyjaciółka to cieszący się niezwykłą popularnością serial emitowany na HBO GO, który obecnie zobaczyć możemy na antenie TVP Kultura.

Obrazek w treści

Serial Genialna przyjaciółka to produkcja z 2018 roku oparta na powieści o takim samym tytule autorstwa Eleny Ferrante. Produkcja dostępna jest w chwili obecnej na antenie TVP Kultura.

Genialna Przyjaciółka – opis 3 odcinku serialu

Co się zdarzy w 3 odcinku Genialna Przyjaciółka? Czas mija, a Elena jest już dorastającą dziewczyną, kontynuującą wciąż swoją edukację. Niestety nie idzie jej tak dobrze jakby oczekiwała. Brakuje jej także jej również dotychczasowej przyjaciółki, z którą trudno jej się obecnie spotkać. Lila sporo czasu poświęca na pracę w fabryce obuwia jej ojca. 

Czytaj również: Genialna przyjaciółka – serial oparty na bestselerowej powieści już dziś na TVP Kultura

Lila zakończyła naukę wcześniej niż Elena, stara się wesprzeć znajomą w łacinie. Niebawem udaje jej się osiągnąć znakomite wyniki. Pojawia się również szansa na przyznanie jej nagrody w czytaniu książek. Niestety jej nauczyciel, pan Ferraro stawia na Lilę. 

Genialna Przyjaciółka – gdzie obejrzeć 2 odcinek?

Drugi odcinek serialu Genialna przyjaciółka będzie miał swoją premierę już w środę, 17 marca o godzinie 20:00 na TVP Kultura.

Genialna Przyjaciółka – opis 3 odcinku serialu

Elena wciąż skupia się na nauce, mając świadomość że ma lepszą sytuację niż jej przyjaciółka, zmagająca się z ojcem oraz bratem z rodzinnymi problemami finansowymi. Pomimo tego jednak Lila wciąż góruje nad nią przy wielu kwestia, ma większy talent, lepiej przyswaja wiedzę oraz charakteryzuje ją większa odwaga.

Nawet urodę ma atrakcyjniejszą, w wyniku czego zdecydowana większość kolegów z okolicy marzy o niej. Wśród nich znajduje się Marcello Solara, najprawdopodobniej najprzystojniejszy młody mężczyzna z okolicy. Lila nie jest jednak nim zainteresowane i odrzuca jego zaloty.

Czytaj również: Genialna przyjaciółka – co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu?

Wokół Lili pojawia się również Stefano Carracci, z którym ostatecznie spędza sylwestra. Chłopak odciął się od tragicznej historii zamordowania jego ojca, don Achille. Niestety Lilę czekają straszne chwile. Elena natomiast nie akceptuje dalej swojego wyglądu, na pocieszenie wiążąc się z Gino. Nie powstrzymuje to jej marzeń o Nino Sarratore.

Genialna Przyjaciółka – gdzie można obejrzeć 3 odcinek serialu?

Premiera trzeciego odcinku serialu Genialna przyjaciółka przewidziana jest na środę, 24 marca 2021 roku, na godzinę 20:00 na kanale TVP Kultura.

Genialna Przyjaciółka – książki

Serial Genialna przyjaciółka to produkcja, której bazą jest bestselerowa i niezwykle popularna powieść Eleny Ferrante o tytule Genialna przyjaciółka.

Książkę „Genialna przyjaciółka” można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Genialna przyjaciółka
Elena Ferrante1
Okładka książki - Genialna przyjaciółka

,,Spośród wielu sposobów, do których uciekają się pisarze, by opowiedzieć świat, preferuję posługiwanie się narracją precyzyjną, jasną...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo