Quantcast

Herkules - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu TVN?

Data: 2022-09-05 11:10:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial kryminalny Herkules, nowa serialowa produkcja kryminalna to kolejna produkcji w jesiennej ramówce telewizji polskiej, kanału TVN. Serial, w którym śledzić będziemy wyjątkową parę śledczych. 

Obrazek w treści Zdjęcie TVN

Herkules, serial polski i kryminalny dziś rusza na kanale TVN w pierwszym odcinku. Sprawdzamy co czekać nas będzie w dwoch pierwszych odcinkach opowieści kryminalnej, gatunku tak popularnego w polskiej telewizji. Co się wydarzy? 

Herkules – opis 1 odcinka serialu

W pierwszym odcinku serialu Herkules poznajemy Herkulesa Nowaka, który marzy o byciu policjantem, ale właśnie po raz dziesiąty nie zdał praktycznego egzaminu. I choć na kryminologii i książkach w tym gatunkach i przepisach zna się jak nikt inny, z relacjami ludzkimi i emocjami, wcale sobie nie radzi. W tym dniu na jego drodze staje Sylwia Mazur. Kobieta nie ma dobrego dnia. Właśnie orientuje się, że może zakończyć pracę w wydziale śledczym. Nie może dogadać się ze swoim szefem, Jackiem Wojdą, z którą prowadzi dość emocjonalną rozmowę. 

    Czytaj także: „Szadź” powraca z 3 sezonem! Pierwszy odcinek już na player.pl

Jej ostatnią szansą na pozostanie w tym wydziale jest odnalezienie Oli Czabaj, która kilka miesięcy temu zniknęła bez śladu. Jeśli sobie nie poradzi, wyleci z wydziału śledczego i znajdzie się w gospodarczym. Sylwia nie wie jak sobie poradzić. Mówi się, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Ale czy to prawda? Sylwia postanawia poprosić o pomoc Herkulesa, ale w tajemnicy przed innymi. 

Herkules – gdzie i kiedy można obejrzeć 1 odcinek serialu?

1 odcinek serialu Herkules zostanie wyemitowany w poniedziałek, 5 września 2022 roku, o godzinie 21:35, na kanale TVN. Powtórka odcinka planowana jest na środę, 7 września, o godzinie 0:20, a także w niedzielę, 11 września o godzinie 12:15.

Czytaj także:  "Herkules" – nowy serial kryminalny Player Original

W razie gdybyście przegapili którąś z emisji, przypominamy, że ten jak i wszystkie poprzednie oraz następnie odcinki można przez cały czas oglądać na platformie streamingowej. Można go oglądać na Player.pl

Herkules – opis 2 odcinka serialu

W drugim odcinku serialu Herkules Sylwia mus radzić sobie z problemami w życiu osobistym. Jej siostra zginęła w tragicznym wypadku, a ona musi teraz zająć się jej synkiem, Kaziem. I choć chce spędzać z nim każdą wolną chwilę, wkrótce musi zająć się kolejną sprawą. Tym razem to sprawa śmierci mężczyzny, który wypadł z wieżowca. Podobno miał długi i depresję i najprawdopodobniej targnął się na własne życie. Podczas przeszukania jego mieszkaniu, Sylwia znajduje w szafie małe dziecko. 

Czytaj także: "Wojenne dziewczyny": sezon 5 - na TVP 1 wraca lubiany polskie serial wojenny

W mieszkaniu pojawia się Herkules, który uważa, że policjanci nie mają racji, i mężczyzna nie popełnił samobójstwa. Jest gotów pomóc Sylwii, ale ta odmawia. Niedługo potem, ich drogi ponownie się schodzą. W mieszkaniu Sylwii pojawia się szef, z którym łączy ją nieco więcej niż tylko praca. 

Herkules – gdzie i kiedy obejrzeć 2 odcinek serialu?

2 odcinek Herkules zostanie wyemitowany w poniedziałek, 12 września 2022 roku, o godzinie 21:35, na TVN. Powtórka w środę, 14 września, o godzinie 0:20, na TVN. 

Czytaj także:  „Rolnik szuka żony”: sezon 9 – TVP przesuwa emisję programu

Serial cały czas można też oglądać na platformie streamingowej Player.pl.

Herkules – książki

Serial Herkules to kolejna serialowa opowieść, w kryminalnym stylu, która nie bazuje na żadnej książce. Serial powstał na bazie własnego scenariusza. W zamian proponujemy inną lekturę, inną książkę. Jej tytuł brzmi Tysiąc ciętych róż. Autorem książki jest Robert Ostaszewski

Książkę "Tysiąc ciętych róż" wydawnictwa Harde można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: seriale, seriale kryminalne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Spróbuj jeszcze raz, Adelko
Anna Bichalska ;
Spróbuj jeszcze raz, Adelko
Pokaż wszystkie recenzje