Herkules - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu TVN?

Data: 2024-01-03 14:29:35 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Od początku stycznia na antenie TVN 7 oglądać będzie można serial Herkules. To serial kryminalny, który przedstawi losy nietypowego śledczego, który zaangażowany jest w trudną kryminalną sprawę. Co z tego wyniknie? Sprawdźcie sami!

Weronika Książkiewicz w serialu "Herkules"fot.: Player/Marcin Makowski/MakuFly (mat. prasowe - x-news)

Od środy, 3 stycznia 2024 r., na antenie stacji TVN7 oglądać będzie można serial Herkules. To produkcja, którą przed kilkunastoma miesiącami najpierw zobaczyli abonenci Playera, a następnie widzowie TVN-u. Jeśli pierwszy i drugi odcinek wciąż przed Wami, koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca!

Herkules 1 odc. – opis

Co wydarzy się w 1 odc. Herkulesa? Poznajemy tytułowego bohatera serialu, Herkulesa Nowaka, którego największym marzeniem jest zostanie policjantem. Niestety, mężczyzna nie ma wiele wspólnego z Herkulesem Poirotem, bohaterem powieści Agaty Christie. Nowak właśnie po raz dziesiąty nie zdał praktycznego egzaminu. I choć posiada ogromną wiedzę z zakresu prawa czy kryminologii, to niestety, z relacjami ludzkimi i emocjami wcale sobie nie radzi. 

Czytaj także: Dziedzictwo - 192 odc. Seher i Yaman odtwarzają swój pierwszy taniec. Streszczenie 192 i 193 odcinka

Wówczas na jego drodze staje Sylwia Mazur, policjantka, której kariera w wydziale śledczym wisi na włosku. Jej ostatnią szansą na pozostanie w tym wydziale jest odnalezienie Oli Czabaj, która kilka miesięcy temu zniknęła bez śladu. Jeśli sobie nie poradzi, wyleci z wydziału śledczego i znajdzie się w gospodarczym. A tego zdecydowanie by nie chciała. Chwytając się ostatniej deski ratunku, postanawia nawiązać współpracę z Herkulesem.

Herkules 1 odc. – gdzie i kiedy w tv?

1 odcinek serialu Herkules zostanie wyemitowany w środę, 3 stycznia 2024 roku o godz. 20:0 na kanale TVN7. Poza tym odcinek serialu zobaczyć można również w sieci na platformie Player.pl.

Herkules – opis 2 odcinka serialu

W 2 odcinku serialu Herkules Sylwia zmuszona jest nie tylko poradzić sobie z trudnym śledztwem, ale też problemami w życiu osobistym. Jej siostra zginęła w tragicznym wypadku, a ona musi teraz zająć się jej synkiem, Kaziem. I choć chce spędzać z nim każdą wolną chwilę, wkrótce musi zająć się sprawą mężczyzny, który wypadł z wieżowca.

Czytaj także: Złoty chłopak - 94 odc. Halis wydziera siłą Seyran z domu Kazima. Streszczenie 94 i 95 odcinka

Choć wiele wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo, to w tę teorię nie wierzy Herkules. Nowak postanawia przekazać Sylwii swoją hipotezę. Policjantka jednak nie chce o tym słyszeć, odrzuca też jego propozycję kolejnej współpracy. Nie spodziewa się jednak, że prędzej czy później ich drogi znowu się zetną.

Herkules – gdzie i kiedy obejrzeć 2 odcinek serialu?

2 odcinek Herkulesa zobaczyć będzie można tuż po emisji pierwszego epizodu, a zatem na antenie TVN 7 w środę, 3 stycznia 2024 r. o godz. 20:55.

Herkules – książki

Serial Herkules to kolejna serialowa opowieść, w kryminalnym stylu, która nie bazuje na żadnej książce. Serial powstał na bazie własnego scenariusza. W zamian proponujemy inną lekturę, inną książkę. Jej tytuł brzmi Tysiąc ciętych róż. Autorem książki jest Robert Ostaszewski

Książkę "Tysiąc ciętych róż" wydawnictwa Harde można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: herkules, seriale kryminalne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Pokaż wszystkie recenzje