Quantcast

Herkules - co wydarzy się w 2 oraz 3 odcinku serialu TVN?

Data: 2022-09-12 11:12:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial kryminalny Herkules, nowa serialowa produkcja kryminalna to kolejna produkcji w jesiennej ramówce telewizji polskiej, kanału TVN. W kolejnych odcinkach serialu Sylwia Mazur zajmuje się sprawą tajemniczego samobójstwa. 

Obrazek w treści Zdjęcie TVN

Herkules, serial polski i kryminalny dziś zobaczymy na kanale TVN w drugim odcinku. Sprawdzamy co czekać nas będzie w dwóch kolejnych epizodach opowieści kryminalnej, w których dwie koljne sprawy kryminalne. Co się wydarzy? 

Herkules – opis 2 odcinka serialu

W drugim odcinku serialu Herkules Sylwia Mazur po tragicznej śmierci swojej siostry zajmuje się jej synkiem, Kaziem starając się poświęcać mu każdą chwilę wolnego czasu. Ale nie ma go za dużo, bowiem właśnie otrzymuje kolejną sprawę. Tym razem mężczyzny, który wypadł z wieżowca. W toku śledztwa dowiaduje się, że miał długi i depresję i najprawdopodobniej targnął się na własne życie. Podczas przeszukania jego mieszkaniu, Sylwia znajduje w szafie małe dziecko. 

    Czytaj także: Herkules - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu TVN?

Tymczasem w mieszkaniu pojawia się Herkules, który uważa, że policjanci nie mają racji. Według niego to raczej morderstwo a nie samobójstwo. Jest gotów pomóc Sylwii, ale ta odmawia. Niedługo potem, ich drogi ponownie się schodzą. W mieszkaniu Sylwii pojawia się szef. Ich relacja jest zupełnie inna niż zdawało się na początku. 

Herkules – gdzie i kiedy można obejrzeć 2 odcinek serialu?

2 odcinek Herkules zostanie wyemitowany w poniedziałek, 12 września 2022 roku, o godzinie 21:35, na TVN. Powtórka w środę, 14 września, o godzinie 0:20, na TVN. 

Czytaj także:  "Herkules" – nowy serial kryminalny Player Original

W razie gdybyście przegapili którąś z emisji, przypominamy, że ten jak i wszystkie poprzednie oraz następnie odcinki można przez cały czas oglądać na platformie streamingowej. Można go oglądać na Player.pl

Herkules – opis 3 odcinka serialu

W trzecim odcinku serialu Herkules Sylwia, która nie zgodziła się na pomoc Herkulesa, coraz mocniej go denerwuje. Sądzi, że został wykorzystany. Zdobywa zatem więcej informacji na temat policjantki. On zaś, wraz z funkcjonariuszem Wojdą prowadzi kolejne śledztwo. Tym razem zajmują się sprawą posądzonego o zabójstwo prostytutki młodego mężczyzny. W sądzie, choć sprawa wydaje się prosta, nagle się komplikuje, gdy w sądzie pojawia się Herkules i składa zeznania. Jednak zostaje wyrzucony. 

Czytaj także: "Wojenne dziewczyny": sezon 5 - na TVP 1 wraca lubiany polskie serial wojenny

Ale jego wystąpienie nie zostanie nie odzewu. Zwraca na nią uwagę ojciec oskarżonego, który prosi go o pomoc. Rozpoczyna się zatem prywatne śledztwo. Herkules odwiedza dom publiczny, gdzie od pewnej prostytutki poznaje bardzo ważne informację. Pracę Herkulesa zauważa i docenia Wojda, który proponuje mu pracę jako konsultant policyjny. Dostaje czas na zastanowienie się. Ze szpitala wychodzi jego babcia, znana, światowej klasyk naukowiec i fizyczka. 

Herkules – gdzie i kiedy obejrzeć 3 odcinek serialu?

3 odcinek Herkules zostanie wyemitowany w poniedziałek, 19 września 2022 roku, o godzinie 21:35, na TVN. Powtórka w środę, 14 września, o godzinie 0:20, na TVN. 

Czytaj także:  Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 18 września do 2022 roku

Serial cały czas można też oglądać na platformie streamingowej Player.pl.

Herkules – książki

Serial Herkules to kolejna serialowa opowieść, w kryminalnym stylu, która nie bazuje na żadnej książce. Serial powstał na bazie własnego scenariusza. W zamian proponujemy inną lekturę, inną książkę. Jej tytuł brzmi Krzywda. Autorem książki jest Marek Stelar. 

Książkę "Krzywda" wydawnictwa Filia można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: seriale, seriale kryminalne, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Spróbuj jeszcze raz, Adelko
Anna Bichalska ;
Spróbuj jeszcze raz, Adelko
Pokaż wszystkie recenzje