Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 18 września do 2022 roku

Data: 2022-09-11 10:40:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W nowym tygodniu września Netflix ma do zaproponowaniu swoim użytkownikom nowe filmy i seriale. Sprawdzamy co platforma proponuje swoim widzom na kolejny tydzień. Jakie filmy i seriale debiutują? 

Obrazek w treści

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Widzowie "Jedynki" mogą oglądać serial kostiumowy Niewolnica Victoria. Wiemy co zadebiutuje we wrześniu na Disney+ Znamy wrześniową ofertą HBO Max. W serwisie Netflix, który może mieć problemy z jakością, a my wyjaśniamy co może być tego powodem dużą popularnością cieszy się  seriale Gry rodzinne, a także Dziennik żigolo.Widzowie chętnie oglądają także filmy: Willa miłości oraz Bezdech czy Przypadkowy przechodzień. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

Chłopcy z katolickiej szkoły – 14.09.2022

Chłopcy z katolickiej szkoły, włoski dramat oparty na prawdziwych wydarzeniach. Akcja filmu rozgrywa się w Rzymie, w roku 1975, w katolickim liceum dla chłopców, kiedy to trzech jego uczniowie torturują, gwałcą i zabijają młode kobiety. Film jest dokumentacją wydarzeń znanych jako masakra w Circeo.

Broad Peak - 14.09.2022

Broad Peak, polski dramat, także produkcja oparta na faktach. Film opowiada o wyprawie Macieja Berbeka na Broad Peak. Po 25 latach dowiaduje się, że to wejście na tę górę nie było niczym wielkim. Postanawia ponownie na nią wrócić. 

Grzechy naszej matki (sezon 1) – 14.09.2022

Grzechy naszej matki, miniserial dokumentalny, historia prawdziwej zbrodni. Jest to dokument, który opowiada historię Lori Vallow, uważanej za dobrą katoliczkę, kochającą matkę i żonę, której wizerunek zaczyna się chwiać trzy lata temu. Kobieta obecnie siedzi w więzieniu czekając na rozprawę i wyrok oskarżona i potrójne morderstwo. 

Zaginięcie w Lørenskog (sezon 1) – 14.09.2022

Zaginięcie w Lørenskog, kolejny miniserial bazujący na prawdziwych wydarzeniach. Kryminał i dramat skandynawski, który przedstawia wydarzenia związane z zaginięciem Anne-Elisabeth Hagen znika w 2018 roku. Rozwiązanie tej trudnej sprawy utrudniali dziennikarze i niewiarygodni informatorzy. 

Przeznaczenie Saga Winx (sezon 2) - 16.09.2022

Przeznaczenie: Saga Winx, drugi sezon serialu fantasy, opartego na animacji, którego bohaterkami są trzy wróżki uczące się w szkole magii, które nie tylko muszą radzić sobie ze swoimi stale nie opanowymi mocami, ale jak się okazuje z czym znacznie mroczniejszym. 

Zróbmy zemstę - 16.09.2022

Zróbmy zemstę, mroczna komedia i film dla młodzieży, której akcja rozgrywa się w ekskluzywnej szkole prywatnej. Pewnego dnia dwie zupełnie różne uczennice, jedna będąca byłą królową i druga skromna i nowa w szkole, wchodzą w układ, którego celem jest zemsta na wrogach. 

Santo (sezon 1) - 16.09.2022

Santo, hiszpański serial kryminalny w konwencji thrillera, który opowiada o dwóch nie znających się policjantach, których celem jest schwytanie bezwzględnego handlarza narkotyków. Niestety nie jest to takie proste, gdyż jego tożsamość nie jest im znana. 

Kiedyś byłem sławny - 16.09.2022

Kiedyś byłem sławny, pogodna brytyjska komedia, w której ważną rolę odgrywa muzyka. Jej bohaterem jest była gwiazda boysbandu, młody mężczyzna, który pewnego dnia ponownie może być sławny. Wszystko za sprawą utalentowanego perkusisty. 

Odważni (sezon 1) - 16.09.2022

Odważni, południowoafrykański serial fantasy, ale i dramat, który skupia się na wielkiej bogini, które znajduje się teraz w ciele młodej kobiety. Pragnie zrobić wszystko co w jej mocy, by dokonać zemsty na zabójcach swojej siostry. 

Lustereczko, lustereczko - 16.09.2022

Lustereczko, lustereczko, hiszpański komediodramat, film o dość nietypowym przesłaniu. Akcja rozgrywa się podczas jubileuszu firmy kosmetycznej, kiedy to jej pracownicy, pełni pragnień i marzeń mogę je odczuć, a te się materializują w ich lustrzanych odbiciach. 

Jogi - 16.09.2022

Jogi, dramat indyjski, przenoszący widza w niespokojne lata 80-te XX wieku, do Indii. Wtedy to trzech przyjaciół, każdy o różnych wyznaniach,  narażeniem życia stara się ratować mieszkańców niewielkiego miasteczka. 

Premiery Netflixa 28 sierpnia - 4 września 2022

Którą spośród premier Netflixa z dni 28 sierpnia - 4 września 2022 zamierzasz obejrzeć? 

Wyznania morderców
Gry rodzinne
Ona tu rządzi
Podróbki
Diabeł w Ohio

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Lustrzane serce
Anna Purowska
Lustrzane serce
Pokaż wszystkie recenzje