Ines, pani mej duszy - czy będzie 2 sezon?

Data: 2022-05-17 10:37:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na antenie TVP 2 dziś obejrzymy już ostatni odcinek serialu  kostiumowo-historycznego zatytułowanego Ines, pani mej duszy. Czy zatem doczekamy się nowych odcinków? Czy serial w ogóle jest kontynuowany w kolejnym sezonie? 

Obrazek w treści 

Serial Ines, pani mej duszy dziś w godzinach późnowieczornych kończy swoją emisję na antenie telewizyjnej "Dwójki". Dziś obejrzymy już ostatni, jedenasty odcinek tej historycznej produkcji. Czy jest szansa na dalszą opowieść? Czy istnieje sezon drugi? Sprawdzamy! 

Ines, pani mej duszy – co to za serial?

Serial Ines, pani mej duszy to produkcja z roku 2020, stworzona w kooperacji hiszpańsko-chilijskiej, serial, który dostępny jest jak na razie jedynie w 11 odcinkach. jest to opowieść z gatunku historyczno-kostiumowego, w którym śledzimy losy kobiety, przenosząc się w przeszłość, aż do roku 1530. Wtedy to śledzimy losy pierwszej żeńskiej, niezwykle odważnej Ines Suarez, pierwszej, ale i jedynej kobiety konkwistadorki. 

Czytaj także: "Ines, pani mej duszy" - na TVP 2 startuje nowy serial kostiumowo-historyczny

Historia, jaką twórcy zechcieli opowiedzieć w serialu jest pełna zwrotów akcji. Nie brakuje w niej miłości i zazdrości. Są też wojny, Indianie, walka o władzę i wszystko to co może przyciągnąć widzów do serialowej opowieści, która bazuje na książce Isabel Allende, o takim samym tytule. 

Ines, pani mej duszy – czy będzie sezon 2?

Już dziś kanał "Drugi" polskiej telewizji zakończy emisję składającego się z jedenastu odcinków hiszpańsko-chilijskiego serialu kostiumowo-historycznego Inse, pani mej duszy,, opartego na powieści o takim samym tytule. Trzymająca w napięciu opowieść o niezwykle walecznej kobiecie, przyciągnęła przed ekrany wielu widzów, którzy zapewne już dziś zastanawiają się co dalej z opowieścią? Czy ta będzie kontynuowana w kolejnym, drugim już sezonie? A może opowieść o Ines zakończona zostanie po pierwszej serii? 

Czytaj także: Ines, pani mej duszy - co wydarzy się w 10 oraz 11 odcinku serialu TVP 2?

Odpowiedź zapewne wielu widzów nie ucieszy, bowiem wszystko wskazuje na to, że serial nie ma swojej kontynuacji w odcinkach kolejnych. Produkcja miała swoją premierę już dwa lata temu i na razie nie została potwierdzona chęć dokręcania i tworzenia nowych jego odcinków. 

Ines, panie mej duszy – gdzie można oglądać serial? 

Serial Ines, pani mej duszy dziś kończy swoją emisję. Ostatni odcinek opowieści będzie można obejrzeć w Polskiej Telewizji, już dziś, 17 maja 2022 roku, o godzinie 21:55, czyli w późnych godzinach wieczornych. 

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 16 do 22 maja 2022 roku

Dla wszystkich widzów, którzy nie mieli okazji poznać serialu, a może czasu go oglądać, będą mogli serial obejrzeć także na platformie TVP VOD, na której znajdują się wszystkie odcinki pierwszego sezonu, czyli całe jedenaście epizodów. 

Ines, pani mej duszy – książki

Ines, pani mej duszy to serial kostiumowo-historyczny, który jest adaptacją książki Isabel Allende, o takim samym tytule, czyli "Ines, pani mej duszy". My natomiast proponujemy inną powieść historyczną, którą można kupić w księgarniach. Jej tytuł to Bliski koniec, a jej autorką jest Joanna Jax

Książkę Bliski koniec (Wydawnictwo Skarpa Warszawska) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ines, pani mej duszy
Isabel Allende 1
Okładka książki - Ines, pani mej duszy

Najnowsza powieść historyczna autorki "Domu duchów" i "Ewy Luny".Niewiarygodna historia pierwszej i jedynej Hiszpanki, Ines Suarez (1507-1580), która...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy