"Infiltracja" - wejść w struktury mafii 

Data: 2020-07-26 13:45:35 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Infiltracja to pochodzący z 2006 r. thriller przedstawiający losy agenta, który musi zdobyć zaufanie mafijnego gangu. 

Obrazek w treścifot. TVN/WB / x-news.pl

Infiltracja to wielokrotnie nagradzany thriller z 2006 r., który już w lipcu ponownie wyemitowany zostanie w telewizji. Co warto o nim wiedzieć? 

Infiltracja – opis 

O czym jest film Infiltracja? Produkcja przedstawia losy rządowego agenta Billy’ego Costigana, który podejmuje się misji w ramach nowego, ściśle tajnego programu antymafijnego realizowanego przez policję w południowym Bostonie.

Czytaj także: Nocny pościg – Ojciec chce odkupić swoje winy względem syna...

Zadaniem mężczyzny jest dołączenie do mafii prowadzonej przez jednego z największych graczy w mieście, Franka Costello. Agent musi zyskać ściśle tajne informacje, które pozwolą na rozbicie grupy i aresztowanie jej członków. Najpierw jednak musi zdobyć zaufanie Costello. 

Tymczasem w struktury policji wnika wysłannik mafii, Sullivan.

Infiltracja – obsada

Kto wystąpił w filmie Infiltracja? W postać agenta Costigana wcielił się Leonardo DiCaprio, z kolei Colina Sullivana zagrał Matt Damon. 

Czytaj także: "Ostatni skaut" – detektywi w akcji 

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Alec Baldwun, Kevin Corrigan oraz Kristen Dalton.

Infiltracja – gdzie obejrzeć? 

Film Infiltracja zobaczyć będzie można w niedzielę, 2 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00 na TVN 7 oraz w sobotę, 8 stycznia przyszłego roku o 23:00 na tej samej antenie.

Czytaj także: La Bandida: Graciela zabija Ramiro. Co wydarzy się w 23 i 24 odcinka? 

Produkcja wyemitowana zostanie także 31 lipca o 2:55 na TNT oraz w sobotę, 8 sierpnia o godz. 2:40. 

Infiltracja – opinie

Film Infiltracja otrzymał wiele pozytywnych opinii ze strony widzów. Internauci podkreślili nie tylko ciekawą i pełną akcji fabułę, ale także – niesamowitą obsadę aktorską. 

Infiltracja – książka

Film Infiltracja powstał na podstawie produkcji Infernal Affairs: Piekielna gra, co oznacza, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tej produkcji. 

Zamiast tego polecić możemy inny tytuł – powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy jednego z najbardziej wpływowych bossów mafijnych w USA.

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy