"Infiltracja" - wejść w struktury mafii 

Data: 2020-07-26 13:45:35 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Infiltracja to pochodzący z 2006 r. thriller przedstawiający losy agenta, który musi zdobyć zaufanie mafijnego gangu. 

Obrazek w treścifot. TVN/WB / x-news.pl

Infiltracja to wielokrotnie nagradzany thriller z 2006 r., który już w lipcu ponownie wyemitowany zostanie w telewizji. Co warto o nim wiedzieć? 

Infiltracja – opis 

O czym jest film Infiltracja? Produkcja przedstawia losy rządowego agenta Billy’ego Costigana, który podejmuje się misji w ramach nowego, ściśle tajnego programu antymafijnego realizowanego przez policję w południowym Bostonie.

Czytaj także: Nocny pościg – Ojciec chce odkupić swoje winy względem syna...

Zadaniem mężczyzny jest dołączenie do mafii prowadzonej przez jednego z największych graczy w mieście, Franka Costello. Agent musi zyskać ściśle tajne informacje, które pozwolą na rozbicie grupy i aresztowanie jej członków. Najpierw jednak musi zdobyć zaufanie Costello. 

Tymczasem w struktury policji wnika wysłannik mafii, Sullivan.

Infiltracja – obsada

Kto wystąpił w filmie Infiltracja? W postać agenta Costigana wcielił się Leonardo DiCaprio, z kolei Colina Sullivana zagrał Matt Damon. 

Czytaj także: "Ostatni skaut" – detektywi w akcji 

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Alec Baldwun, Kevin Corrigan oraz Kristen Dalton.

Infiltracja – gdzie obejrzeć? 

Film Infiltracja zobaczyć będzie można w niedzielę, 17 lipca 2022 roku o godzinie 20:00 na TVN 7.

Czytaj także: La Bandida: Graciela zabija Ramiro. Co wydarzy się w 23 i 24 odcinka? 

Produkcję będzie można zobaczyć także w sieci za pośrednictwem platform VOD. 

Infiltracja – opinie

Film Infiltracja otrzymał wiele pozytywnych opinii ze strony widzów. Internauci podkreślili nie tylko ciekawą i pełną akcji fabułę, ale także – niesamowitą obsadę aktorską. 

Infiltracja – książka

Film Infiltracja powstał na podstawie produkcji Infernal Affairs: Piekielna gra, co oznacza, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tej produkcji. Bukmacher Vulkanbet oferuje swoim graczom mozliwosc obstawiania roznych dyscyplin sportowych (w sumie ponad 10). Oprócz tych najbardziej popularnych wsrod kibiców i zawodnikow, takich jak pilka nozna, siatkowka, hokej czy tenis, istnieja rowniez takie sporty jak sztuki walki, baseball, bilard (snooker). Strona bukmachera Vulkanbet skupia sie na pilce noznej. 

Zamiast tego polecić możemy inny tytuł – powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy jednego z najbardziej wpływowych bossów mafijnych w USA.

Książkę kupić można poniżej: 

Tagi: filmy sensacyjne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy