reklama

Jestem na tak – Kurs samodoskonalenia się wystarczy do osiągnięcia szczęśliwego życia?

Data: 2020-10-29 18:21:36 Autor: tadas

Jestem na tak to propozycja prezentująca bardzo, bardzo pesymistycznego człowieka, który za sprawą przyjaciela nakłaniany jest do zmiany podejścia do życia, co nie idzie mu zbyt dobrze. W pewnej chwili poznaje charyzmatycznego guru, który zmienia jego życie!

Obrazek w treści

Jestem na tak to francuski film w koncepcji komediodramatu z 2011 roku, w reżyserii Oliviera Nakache'a oraz Erica Toledano.

Jestem na tak – opis

O czym jest film Jestem na tak? Produkcja prezentuje widzom postać Carla Allena, który cierpi ze względu na swoje losy oraz pracę urzędnika bankowego, co coraz gorzej wpływa na jego nastawienie do świata oraz innych ludzi.

Spotkanie z kolegą którego zna od wielu, wielu lat zmienia jego życie oraz skłania go do zainteresowania się postacią pewnego guru.

Czytaj także: Podatek od miłości – Pościg za podatkami może być naprawdę romantyczny!

Kurs samodoskonalenia się znany jako "Jestem na tak" zapewnia mu zupełnie nowe spojrzenie oraz podejście do życia, dzięki czemu każdy dzień staje sięcoraz lepszy, udaje mu się awansować w pracy oraz odnaleźć miłość w postaci Allison. Czy to wszystko jednak odbywa się bez żadnego kosztu?

Jestem na tak – obsada

Kto wystąpił w filmie Jestem na tak? W głównej roli wystąpił Jim Carrey (Ace Ventura, Człowiek z księżyca, Ja, Inrena i Ja, Sonic. Szybki jak błyskawica), aktor doskonale znany z wielu, wielu komediowych ról. Tak, w tej produkcji w także funkcjonuje w tego typu koncepcji na bohatera i jego losy.

Czytaj także: Nietykalni – Niepełnosprawność nie musi ograniczać!

Oprócz nich w produkcji wystąpili również między innymi Zooey Deschanel, Bradley Cooper, John Michael Higgins i Rhys Darby.

Jestem na tak – gdzie obejrzeć? 

Film Jestem na tak dziś możemy zobaczyć w czwartek, 29 października o 21:30 na antenie stacji TVN 7.

Czytaj także: Strasznie duży, czarny jakiś taki i płacze. Fragment książki „Stara zbrodnia nie rdzewieje" 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Jestem na tak – opinie

Film Jestem na tak w opinii krytyków oraz recenzentów okazał się być solidną komedią, mającą niezły poziom oraz momenty, które bawiły oraz zapadały w pamięć. To dobra propozycja na wieczór, która bez dwóch zdań zapewni widzom świetną zabawę oraz satysfakcję z zabawy.

Jestem na tak – książka

Film Jestem na tak bazuje na książce noszącej taki sam polski oraz amerykański tytuł Yes Man, autorstwa Danny'ego Wallace'a za sprawą którego będziemy się mogli delektować wyjątkowym, papierowym oryginałem z ciekawymi wątkami oraz rozwinięciami niektórych wątków. Być może po seansie będziecie mieli ochotę się zapoznać się chociażby z książką Jestem na ciebie zły, ale cię kocham. Jak naprawić relacje z rodzicami.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Adam odkrywa co motywuje działanie Febo.... Co wydarzy się w 19 i 20 odc BrzydUla 2?

Książkę Ważne sprawy kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.