Jeszcze dłuższe zaręczyny, komedia romantyczna o zajętych karierą narzeczonych

Data: 2023-06-02 12:07:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Zwolennicy komedii romantycznych, na dodatek w gwiazdorskiej obsadzie mogą już zarezerwować sobie wieczór z kanałem TVN 7, na którym dziś wyemitowana zostanie filmowa romantyczna opowieść o pewnej parze, od lat przekładającej własny ślub. 

Jason Segel jako Tom Solomon i Emily Blunt jako Violet Barnesw komedii romantycznej "Jeszcze dłuższe zaręczyny". Zdjęcie: TVN 7

Film nosi tytuł Jeszcze dłuższe zaręczyny i jest amerykańską komedią w romantycznym stylu, w której znalazły się hollywoodzkie, i wszystkim znane gwiazdy kina. Co wiemy o filmie? O czym  opowiada? Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć? 

Jeszcze dłuższe zaręczyny – opis 

O czym jest film Jeszcze dłuższe zaręczynyJest to komedia romantyczna, której bohaterami są Tom Solomon, szef kuchni oraz Violet Barnes, psycholożka. Para poznaje się w sylwestrową noc, tworząc udany związek. W końcu decydują się na zaręczyny, ustalając datą zaślubin. Problem w tym, że każde z nich zajęte jest swoją karierą zawodową, i data ślubu wciąż jest przez nich przekładana. W końcu na ślubnym kobiercu staje jako pierwsza siostra Violet Suzie , która wychodzi za mąż za przyjaciela Toma, Alexa.

      Czytaj również: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Niebawem Violet dostaje wymarzoną pracę w Michigan, zaś Tom wyjeżdża zawodowo na drugi kraniec kraju. Związek ich staje się mniej ważny niż praca, a ślub schodzi na dalszy plan. Tom popada w kryzys, zaś Violet spędza coraz więcej czasu z z przebojowym profesorem, Wintonem Childsem. 

Jeszcze dłuższe zaręczyny – obsada 

Kto zagrał w Jeszcze dłuższe zaręczyny? Film to produkcja amerykańska, w gwiazdorskiej, znanej nam wszystkim obsadzie. W rolach głównych Jason Segel jako Tom Solomon, Emily Blunt jako Violet Barnes, Alison Brie jako Violet Suzie, Chris Pratt jako Alex oraz Rhys Ifans jako Wintonem Childsem. W pozostałych rolach: Jacki Weaver, Jim Piddock, David Paymer, Mimi Kennedy.

    Czytaj również: Jeszcze dłuższe zaręczyny, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Nicholas Stoller.

Jeszcze dłuższe zaręczyny – gdzie obejrzeć?

W najbliższym czasie film Jeszcze dłuższe zaręczyny będziemy mogli zobaczyć w telewizji. Emisja filmu, który miał już swoją premierę w telewizji, nastąpi w środę, 2 czerwca 2023 roku, na kanale TVN 7, o godzinie 21:00. Powtórka filmu we wtorek, 6 czerwca, o godzinie 22:25 na TVN 7. 

     Czytaj również: Stan gry: trudna relacja w politycznym śledztwie...

Jeszcze dłuższe zaręczyny – opinie

Film Jeszcze dłuższe zaręczyny to produkcja, która może spodobać się przede wszystkim zwolennikom produkcji komediowych, szczególnie komedii romantycznych, o nieoczekiwanej i wielkiej miłości. Przypadnie także do gustu widzom lubiącym filmy kinowe, ze znaną hollywoodzką obsadą. Więcej na temat filmowych premier i zapowiedzi znajdziecie w tym miejscu.

      Czytaj również: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Film jest także dobrą okazją do spędzenia romantycznego wieczoru z bliską nam osobą. 

Jeszcze dłuższe zaręczyny – książka

Film Jeszcze dłuższe zaręczyny to filmowa opowieść powstała na własnym scenariuszu i nie bazuje na książce. Oznacza to, że nie posiada swego książkowego odpowiednika. W zamian polecamy inną lekturę, której autorem jest W objęciach prawdy, a której tytuł brzmi Małgorzata Matwij

Książkę "W objęciach prawdy", wydawnictwa Dlaczemu kupić można poniżej:

Tagi: filmy w tv, komedie, komedie romantyczne, telewizja, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje