"Klub opiekunek" - popularna seria dla dzieci inspiracją dla nowego serialu Netflixa

Data: 2020-07-06 11:40:04 Autor: pobarski

Od początku lipca na Netflixie dostępny jest ich nowy serial oryginalny, Klub opiekunek, będący adaptacją znanej serii książek dla młodszej młodzieży. Nowa produkcja skierowana jest zwłaszcza do młodszych widzów Netflixa. 

Obrazek w treściFot. Kailey Schwerman/Netflix

Od 3 lipca na platformie Netflix dostępny jest nowy serial Klub opiekunek, który skierowany jest do młodszej młodzieży. Nowa produkcja oparta jest na bestsellerowej serii książek autorstwa Ann M. Martin

Klub opiekunek – opis

Nowa produkcja od Netflixa przedstawia losy grupy młodych nastolatek, uczennic jednej z podstawówek – Kristy, Mary-Anne, Claudii, Stacey oraz Dawn. Dziewczęta różnią się od siebie stylem, sposobem życia czy zainteresowaniami, łączy ich jednak… pomysł na biznes, który niebawem przerodzi się w prawdziwą przyjaźń.

Czytaj także: Nowości Netfllixa w lipcu. Co nowego na platformie?

Koleżanki postanawiają stworzyć stowarzyszenie opiekunek, dzięki któremu zdobędą pierwszą pracę w swoim miasteczku i pieniądze na drobne wydatki. Niespodziewanie, klub stanie się dla dziewcząt miejscem, w którym będą mogły wreszcie być sobą. 

Klub opiekunek - nowy serial Netflixa

Serial Klub opiekunek powstał na zlecenie Netflixa i jest jego produkcją oryginalną. Za obraz odpowiedzialne są showrunnerka Rachel Shukert, a także reżyserka i jednocześnie producentka wykonawcza –  Lucia Aniello. W główne bohaterki wcieliły się młode aktorki Sophie Grace, Malia Baker, Momona Tamada, Shay Rudolph oraz Xochitl Gomez

Nowy serial Netflixa skierowany jest do tak zwanych młodszych nastolatków. Według Netflixa produkcja może być oglądana przez widzów od 7 roku życia. Każdy z odcinków trwa około 30 minut; na cały sezon składa się łącznie 10 epizodów. 

Klub opiekunek - książki

Warto wiedzieć, że Klub opiekunek stworzony został na podstawie oryginalnej serii autorstwa Ann M. Martin. Książki z cyklu ukazały się także w Polsce – nakładem Wydawnictwa Mamania. W ramach cyklu ukazały się już tytuły: Świetny pomysł Kristy, Claudia i tajemnicze telefony oraz Tajemnica Stacey. W sierpniu planowana jest premiera 4 tomu – Mary Anne na ratunek! 

Pierwszą książkę z cyklu w dobrej cenie kupić można poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Klub Opiekunek. Świetny pomysł Kristy
Ann M. Martin0
Okładka książki - Klub Opiekunek. Świetny pomysł Kristy

Kristy uważa, że Klub Opiekunek to świetny pomysł. W końcu ona i jej przyjaciółki - Claudia, Stacey i Mary Anne uwielbiają zajmować się dziećmi...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Pokaż wszystkie recenzje