A zaczęło się spokojnie od grupy wsparcia... – Klub samotnych mam

Data: 2022-06-23 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Fani lekkich komedii będą mogli sprawdzić dzisiejszy wieczór na TVN 7, gdzie trafi do ramówki Klub samotnych mam, opowieść o kilku wciąż młodych komediach, które połączyło...zmęczenie poczynaniami ich dzieciaków w szkole. Jak zdecydowały się udzielić sobie wsparcia?

Obrazek w treści 

Klub samotnych mam to amerykański komediodramat z 2014 roku, w reżyserii Tylera Perry.

Klub samotnych mam – opis

O czym opowiada Klub samotnych mam? Produkcja ukazuje losy pięciu matek, samotnie wychowujących swoje pociechy, każda z nich jest inna, znajduje się w nieco innej sytuacji oraz poszukuje czegoś innego w życiu. Nawet relacje z byłymi mają ułożone całkowicie inaczej. Wszystkie połączyły jednak problemy z dzieciakami.

Czytaj także: "Narzeczony na niby" - Karina przypadkiem odnajdzie prawdziwą miłość?

W elitarnej szkole obowiązują twarde zasady, w wyniku czego każda z nich potrzebuje wsparcia, aby pomóc sobie oraz dzieciakom. Tak też spotykają się razem, co znacząco zmienia ich dotychczasowe życie oraz to, jak radził sobie z kłopotami...

Klub samotnych mam – obsada

Cały film zdecydowano się oprzeć o piątkę aktorek: Wendi McLendon-Covey, Zulay Henao, Amy Smart, Nia Long i Cocoa Brown, które zaliczyły solidne występy, jak na dość przeciętny i niepowalający na żadnym poziomie scenariusz. Panie nieźle poradziły sobie z kiepską podstawą fabularną.

Czytaj także: Narzeczony mimo woli – czas na fikcyjne małżeństwo

Klub samotnych mam – gdzie obejrzeć?

Na TVN 7 będziemy mogli zobaczyć film Klub samotnych mam już 23 czerwca 2022 roku o godzinie 20:00 na antenie TVN 7. Reemisja odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca o 15:30.

Czytaj także: Piekielny agent specjalny... – Hellboy

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Klub samotnych mam – opinie

Niestety, Klub samotnych mam to kolejna amerykańska komedia zrobiona z tego samego schematu z tym samym zamysłem oraz kształtem, który zdecydowanie źle się zestarzał i powoduje, że wiele produkcji osiąga co najwyżej przecięty poziom. Dokładnie tak samo jest w przypadku tej produkcji z jakby nie patrzeć niezłą obsadą aktorską.

Czytaj także: Przerażająca historia internatu Blackwood Boarding School... – Korytarzem w mrok

Klub samotnych mam – książka

Za całość fabularną i reżyserką odpowiadał Tyler Perry, który co prawda stworzył solidną komedię... ale ta szybko wypadnie z naszej pamięci, sprawiając, że... nie będziemy wspominać tej propozycji przez długi czas. A szkoda, ponieważ można by z tego stworzyć coś naprawdę zabawnego i zaskakującego. Więcej zabawy i satysfakcji może Wam udzielić książka Zatoka samotnych serc wydanej w Polsce przez Harlequin.

Książka Zatoka samotnych serc kupić można poniżej:

Tagi: komedie, Matki, melodramaty, USA,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy