"Narzeczony na niby" - Karina przypadkiem odnajdzie prawdziwą miłość?

Data: 2020-08-27 15:30:06 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Narzeczony na niby to komedia romantyczna z 2018 roku, prezentująca historię pechowej Kariny poszukującej tej jednej, prawdziwej miłości... objawiającej się w niespodziewanych okolicznościach!

Obrazek w treści

Narzeczony na niby to polska komedia romantyczna o miłości oraz trudnym poszukiwaniu tego jedynego, idealnego mężczyzny.

Narzeczony na niby – opis

Spokojne życie Kariny w jednej chwili przemienia się w czysty chaos oraz niekończące się pasło porażek oraz nieszczęść... kobieta w końcu decyduje się przetrwać ten stan rzeczy, stawiając twardo kolejne kroki. Próba "podkręcenia" swojej sytuacji przekształca się w festiwal kłamstw.

Mniejsze i większe nieprawdy przekształcają się w wielką kulę śnieżką mogącą przygnieść kobietę oraz jej plany odnalezienia tego jedynego, idealnego narzeczonego. Nim to nastąpi, konieczne są wielkie życiowe porządki!

Czytaj także: "Diana" – biografia uwielbianej księżnej

Konsekwencje kłamstw sprawiają, że Karina coraz gorzej radzi sobie z nowymi wyzwaniami i trudnościami, a konsekwencje zbliżają się nieubłaganie! Czy uda jej się wyjść z dramatycznej sytuacji? Odpowiedź znajdzie w głębi swojego serca.

Narzeczony na niby – obsada

Kto wystąpił w filmie Narzeczony na niby? W roli lekko szalonej Kariny wystąpiła Julia Kamińska, doskonale znana z roli Uli Brzyduli, nie brakuje jednak zaskoczeń w postaci... Piotra Stramowskiego, nieznanego szerszej dotychczas z komedii (seria Pitbull, Botoks, Kobiety mafii, Bad Boy).

Czytaj także: "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - Czas na wielki finał filmowej serii adaptacji!

W pozostałych rolach znajdziemy równie znane nazwiska, takie jak Sonia Bohosiewicz, Tomasz Karolak, Jan Szydłowski, Mikołaj Roznerski czy Barbara Kurdej-Szatan.

Narzeczony na niby – gdzie obejrzeć?

Film Narzeczony na niby w będziemy mogli zobaczyć w czwartek, 23 czerwca 2022 roku od godziny 20:05 na antenie telewizji Polsat oraz w sobotę, 25 czerwca o 19:00 na Polsat Rodzina i w piątek, 1 lipca o 22:00 na tej samej antenie.

Czytaj także: Jak upolować faceta? – Stephenie rozpoczyna polowanie na... szkolną miłość!

Film zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD. 

Narzeczony na niby – opinie

Narzeczony na niby został dobrze przyjęty przez fanów, którzy mieli okazję po raz kolejny ujrzeć wiele znanych i kochanych postaci ze świata kina z powracającą w ramach głównej roli Julii Kamińskiej.

Narzeczony na niby – książka

Narzeczony na niby to autorska historia rozpisana przez panie Katarzynę Priwieziencew i Katarzynę Sarnowską, wyreżyserowana przez Bartosza Prokopowicza.

Czytaj także: Raj dla par – Czy cztery pary uratują swoje związki?

Być może w miłosnym klimacie zdecyduje się wybrać książkę Miłość wydawnictwa Edycja Świętego Pawła.

Książkę Miłość kupić można poniżej: 

Tagi: komedie romantyczne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.