Co nowego na Netflix? Premiery od 21 do 28 października 2023 roku

Data: 2023-10-21 10:42:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W ciągu najbliższego tygodnia na Netfliksa trafi wiele nowych produkcji. Wśród premierowych filmów i seriali znalazła się brytyjsko-amerykańska superprodukcja zatytułowana Recepta na przekręt, a także polski film Absolutni debiutanci

Kadr z filmu "Recepta na przekręt"fot. materiały prasowe Netflix / kadr z filmu Recepta na przekręt

Od 21 października na platformie streamingowej Netflix zadebiutują nowe filmy i seriale oryginalne. Pośród premier każdemu powinno się udać znaleźć coś dla siebie!

Premiery Netflixa od 21 do 28 października 2023 roku

Przez najbliższe dni na Nefliksie swoją premierę będzie miało wiele wciągających produkcji. Poniższe zestawienie pokazuje najciekawsze nowości tygodnia! 

Absolutni debiutanci – 25 października 2023 r.

Absolutni debiutanci to polski sześcioodcinkowy serial coming of age. Jego akcja toczy się nad Bałtykiem, w środku upalnego lata. Lena i Niko od jakiegoś czasu się przyjaźnią i razem chcą się dostać do szkoły filmowej. W ramach podania będą oni kręcić odważny film o miłości. Wszystko się zmieni w momencie, gdy w ich życie wkroczy nieznajomy chłopak z obozu sportowego. Bohaterów czeka prawdziwy roller coaster emocji. Takie wakacje już nigdy się nie powtórzą. 

PLUTO – 26 października 2023 r.

PLUTO to japońskie anime science-fiction z elementami thrillera. Powstało ono na bazie mangi uznanej przez wielu za prawdziwe arcydzieło. Historia od pierwszych minut trzyma w napięciu. Produkcja przenosi nas do neofuturystycznego świata, gdzie panuje zgoda między ludźmi i robotami. Nagle jednak ten porządek zostanie zachwiany, a to wszystko przez to, że siedem najlepszych robotów i ich ludzcy sprzymierzeńcy zostaną zniszczeni. 

Recepta na przekręt – 27 października 2023 r.

Recepta na przekręt to brytyjsko-amerykański dramat, którego główną bohaterką jest Lizie Drake. Kobieta samotnie wychowuje córkę. Niestety właśnie straciła pracę i nie wie co może ze sobą zrobić. Po spotkaniu z charyzmatycznym handlowcem firmy farmaceutycznej decyduje się ona podjąć pracę w tego typu start-upie. Ma jednak świadomość, że nie jest to zbyt etyczna posada, przynosi jednak sporo pieniędzy. Lizie będzie się jednak musiała zastanowić, czy dobrze postępuje. 

Siostra Śmierć – 27 października 2023 r.

Siostra Śmierć to hiszpański horror, którego akcja toczy się krótko po wojnie. Narcisa jest młodą nowicjuszką, posiadającą pewne nadprzyrodzone siły. Dziewczyna przybywa do szkoły dla dziewcząt i podejmuje tam pracę nauczycielki. Placówka znajduje się jednak w dawnym klasztorze, w którym codziennie dochodzi do pewnych niepokojących sytuacji. Z dnia na dzień wszystko staje się coraz dziwniejsze i to właśnie Narcisa będzie musiała rozwiązań mroczny sekret klasztoru. 

Tore – 27 października 2023 r.

Tore to sześcioodcinkowy szwedzki komedio-dramat. Tytułowy bohater ma 27 lat i właśnie stracił najważniejszą osobę w swoim życiu. Chłopak będzie więc chciał ze wszystkich sił zatracić kontakt ze światem i stłumić swoją rozpacz. Wpadnie w wir seksu, narkotyków i alkoholu. Tak naprawdę czeka go jednak odkrycie swojej prawdziwej tożsamości 

Premiery Netflix od 21 do 28 października – lista premier

Sprawdźcie również jakie jeszcze produkcje pojawią się na platformie streamingowej w ciągu najbliższych dni! 

24 października

  • Dorwać Gottiego

25 października

  • Życie na planecie Ziemia

26 października

  • PLUTO

27 października

  • Siostra Śmierć
  • Recepta na przekręt
  • Tore
Tagi: premiery netflix, premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje