"Król": już dziś ostatni odcinek. Czy będzie 2 sezon? 

Data: 2020-12-25 17:18:14 Autor: Piotr Piekarski

Król to jedna z popularniejszych produkcji tego sezonu. Adaptacja powieści Szczepana Twardocha od kilku tygodniu emitowana jest przez Canal+. Już dziś wyemitowany zostanie ostatni odcinek serialu. Czy powróci on jeszcze na antenę w postaci 2 sezonu? 

Obrazek w treści

Od kilku tygodni w telewizji zobaczyć możemy serialową adaptacją powieści Król Szczepana Twardocha. Zbierająca pozytywne recenzje produkcja w Boże Narodzenie zakończy swoją emisję. Czy powróci jeszcze na ekrany? 

Król – opis 8 odcinka

8 odcinek serialu Król prezentuje konflikt, który w ostatnim czasie powstał w Gangu Kaplicy jest podzielony. Po kłótniach, które pojawiły się pomiędzy członkami gangu, mężczyźni planują pomiędzy zemstę. 

Czytaj także: "Król": Szapiro zakochał się w Annie! Co wydarzy się w 7 i 8 odc Król?

Szapiro z kolei zdaje sobie sprawę, że darzy Annę szczególnym uczuciem. Niestety, zamiast romantycznej kolacji, mężczyzna musi zmierzyć się z Andrzejem Ziembińskim, 

Eksbokser planuje wyjazd wraz z najbliższymi do Palestyny, gdzie w końcu mógłby czuć się bezpiecznie. Jednocześnie czuje jednak, że nie może żyć w innym miejscu niż w W Warszawie. 

Król – kiedy ostatni odcinek? 

Ostatni odcinek serialu Król wyemitowany zostanie w piątek, 25 grudnia, na antenie stacji Canal+ 4K Ultra HD oraz Canal+ Premium o godzinie 21:00 oraz na Canal+ 1 o godz. 22:00. 

Czytaj także: Już jest pierwszy teaser serialu 'Król' na podstawie prozy Szczepana Twardocha!

Powtórka produkcji wyemitowana zostanie w niedzielę, 27 grudnia, o godz. 21:20 na Canal+ Premium oraz o 22:30 Canal+ 1. 

Król  – czy będzie 2 sezon? 

Na ten moment nie wiadomo, czy pojawi się drugi sezon serialu Król. Duża popularność serialu może jednak spowodować, że filmowcy zdecydują się kontynuować opowieść o członkach Gangu Kaplicy. 

Czytaj także: Król – znakomita adaptacja książki Szczepana Twardocha.

Warto wiedzieć, że serial Król powstał na podstawie powieści Król Szczepana Twardocha. Książka doczekała się powieściowej kontynuacji w postaci Królestwa. Można zatem przypuszczać, że ewentualny 2 sezon serialu mógłby powstać na podstawie tej powieści. 

Król – książka

Książkę Król Szczepana Twardocha wydana została w 2016 r. przez Wydawnictwo Literackie. Powieść kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Król
Szczepan Twardoch5
Okładka książki - Król

Żydowski gangster. Polskie piekło. Warszawa 1937. Nowa powieść Szczepana Twardocha Piękne samochody, kobiety, zimna wódka i gorąca krew. Boks...

dodaj do biblioteczki