Książka syna Trumpa jeszcze w tym roku

Data: 2019-05-30 06:42:56 Autor: mojebestsellery
News - Książka syna Trumpa jeszcze w tym roku

Amerykański prezydent – Donald Trump – to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na arenie międzynarodowej polityki. Swoim zachowaniem i nietypowymi poglądami często wzbudza zainteresowanie mediów i ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Niebawem na rynku ukaże się zaś książka autorstwa jego syna.

Donald Trump Jr., bo tak nazywa się czterdziestojednoletni najstarszy syn prezydenta Stanów Zjednoczonych, jest prezesem The Trump Organization i, podobnie jak swój ojciec, przedsiębiorcą. Teraz zaś wydać ma pierwszą książkę.

O publikacji poinformował amerykański wydawca Trumpa. Książka ukazać ma się nakładem republikańskiego wydawnictwa i przedstawiać ma osobiste poglądy juniora wobec decyzji podejmowanych przez jego ojca i rząd USA. W założeniu, Donald Trump Jr. przedstawić ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników administracji Donalda Trumpa, jednak już teraz książkę przedstawia się jako opowieść o „znaczącym okresie w historii” Stanów Zjednoczonych.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, jaki tytuł nosić będzie książka Donalda Trumpa Jr., ani kiedy będzie jej oficjalna premiera. Z całą pewnością na rynku ukaże się jednak jeszcze tego roku.

Co o tym sądzicie? Czy uważacie, że córka naszego prezydenta – 24-letnia Kinga Duda – także powinna napisać własną książkę?

Fot. Gage Skidmore / CC BY-SA 2.0.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Pasażer na gapę
Adrian Bednarek
Pasażer na gapę
Plan Huberta
Kluss Ewelina, Prokopek-Pyśk Marta
Plan Huberta
Nigdzie indziej
Tommy Orange
Nigdzie indziej
Trefny Tatuś
David Walliams;
Trefny Tatuś
Dom lalek
Edyta Świętek
Dom lalek
Pokaż wszystkie recenzje