Książki w 2019 to dodatki do stylizacji

Data: 2019-04-12 07:37:30 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet
News - Książki w 2019 to dodatki do stylizacji

Macie w domu książki? Raczej nie mamy co do tego wątpliwości :) Mamy natomiast nadzieję, że lubicie też do nich zaglądać i często je czytacie. Jeśli jest inaczej, może po prostu wpisujecie się w nowy trend 2019 roku? Jak podają bowiem zagraniczne media, dziś książka stanowić może także… ekstrawagancki, modny dodatek.

Wszystko zaczęło się od artykułu magazynu Vogue, który przedstawiał stylizację dwóch modelek – Gigi i Belli Hadid. W przeciwieństwie do wielu znanych celebrytek, znane z pokazów mody siostry nie zakładają własnego klubu czytelniczego. Chwalą się jednak książkami w przestrzeni publicznej.

Bella Hadid pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z kabiny samolotu, gdzie czytała książkę Stephena Kinga Outsider. Popularna powieść znalazła się na tle m.in. torby od Louis Vuitton i saszetki od Diora. Co ciekawe, Bellę z książką króla horrorów pod pachą odnaleźć można na zdjęciach fotoreporterów z kolejnych tygodni – gdy zasłania się nią przed paparazzi na lotnisku po pokazie mody we Francji oraz gdy samotnie spaceruje w kostiumie.

 

Jej siostra – Gigi – również przejawia czytelnicze zainteresowania. Podczas pokazu we Włoszech Gigi pojawiła się przed prasą w modnej stylizacji oraz z… Obcym Alberta Camusa. Jak podkreśla Vogue, biało-czarna okładka idealnie pasowała do jej kreacji.

Vogue zauważa także, że połączenie mody z literaturą nie jest niczym nowym i pojawiło się już dekadę temu, jednak tym razem nie chodzi o wzory i literackie nawiązania. Teraz prawdziwa książka stała się modnym dodatkiem.

Co o tym sądzicie? Czy książki będą teraz nieodłącznym elementem garderoby?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
Pokaż wszystkie recenzje