Książki w 2019 to dodatki do stylizacji

Data: 2019-04-12 07:37:30 Autor: pobarski
News - Książki w 2019 to dodatki do stylizacji

Macie w domu książki? Raczej nie mamy co do tego wątpliwości :) Mamy natomiast nadzieję, że lubicie też do nich zaglądać i często je czytacie. Jeśli jest inaczej, może po prostu wpisujecie się w nowy trend 2019 roku? Jak podają bowiem zagraniczne media, dziś książka stanowić może także… ekstrawagancki, modny dodatek.

Wszystko zaczęło się od artykułu magazynu Vogue, który przedstawiał stylizację dwóch modelek – Gigi i Belli Hadid. W przeciwieństwie do wielu znanych celebrytek, znane z pokazów mody siostry nie zakładają własnego klubu czytelniczego. Chwalą się jednak książkami w przestrzeni publicznej.

Bella Hadid pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z kabiny samolotu, gdzie czytała książkę Stephena Kinga Outsider. Popularna powieść znalazła się na tle m.in. torby od Louis Vuitton i saszetki od Diora. Co ciekawe, Bellę z książką króla horrorów pod pachą odnaleźć można na zdjęciach fotoreporterów z kolejnych tygodni – gdy zasłania się nią przed paparazzi na lotnisku po pokazie mody we Francji oraz gdy samotnie spaceruje w kostiumie.

 

Jej siostra – Gigi – również przejawia czytelnicze zainteresowania. Podczas pokazu we Włoszech Gigi pojawiła się przed prasą w modnej stylizacji oraz z… Obcym Alberta Camusa. Jak podkreśla Vogue, biało-czarna okładka idealnie pasowała do jej kreacji.

Vogue zauważa także, że połączenie mody z literaturą nie jest niczym nowym i pojawiło się już dekadę temu, jednak tym razem nie chodzi o wzory i literackie nawiązania. Teraz prawdziwa książka stała się modnym dodatkiem.

Co o tym sądzicie? Czy książki będą teraz nieodłącznym elementem garderoby?

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Manhattan Babilon
Lech Majewski
Manhattan Babilon
Nigdy nie będziesz mną
Anna M. Brengos;
Nigdy nie będziesz mną
Orangeboy. Masz u nas dług
Patrice Lawrence
Orangeboy. Masz u nas dług
Mały manipulator
Bartosz Sztybor;
Mały manipulator
Westerplatte
Jacek Komuda
Westerplatte
Harem
Alex Vastatrix, Waldemar Bednaruk
Harem
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Pokaż wszystkie recenzje