Kuchenne rewolucje Sezon 25 - czy będzie nowy sezon? Czy powstanie kolejny, 26 sezon programu?

Data: 2022-12-01 12:00:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Nadszedł czas na ostatni odcinek 25. sezonu programu Kuchenne rewolucje, w ramach którego Magda Gessler po raz kolejny zmieni jedną z restauracji nie do poznania, czyniąc ją miejscem znacznie atrakcyjniejszym i możliwym do wyjścia na właściwe tory. Czy spodziewać się możemy 26. sezonu Kuchennych rewolucji?

Obrazek w treści Kuchenne rewolucje Sezon 25 - czy będzie nowy sezon? Czy powstanie kolejny, 26 sezon programu? [jpg] FOTO: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL / x-news.pl

Polskie "Kuchenne Rewolucje" to program rozrywkowo-kulinarny, oparty na znanym amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Prowadzącą jest Magda Gessler, słynna polska restauratorka i osobowość telewizyjna, właścicielka orz współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka licznych książek kulinarnych.

Kuchenne rewolucje Sezon 25opis

Nadszedł czas na kolejny sezon popularnego programu Kuchenne rewolucje, prezentujący widzom serię rozgrywających się rewolucji dotykających różnych polskich restauracji, które znajdują się w mniej znanych miejscowościach, takich jak Kępno czy Kamionki.

Wspomniana Magda Gessler oraz towarzysząca jej ekipa telewizyjna wyruszą ponownie w Polskę, aby zająć się kolejnymi restauracjami w Polsce, nadając im nowe życie oraz szansę na poprawienie los osób, zaangażowanych w ich funkcjonowanie. To jeden z najbardziej rozbudowanych pod tym względem wydarzeń w polskiej telewizji, ukazującym liczne emocje, zmiany oraz wydarzenia, które potrafią przełożyć się na zmianę życia właścicieli lokali.

Kuchenne rewolucje Sezon 25 – czy będzie 26 sezon programu?

Telewizja TVN uczyniła z Kuchennych rewolucji swój flagowy program, który obecny jest od wielu, wielu lat na antenie, dostarczając widzom udaną zabawę ze sporym dystansem oraz przemycanymi ciekawostkami kulinarnymi. Wydaje się więc oczywiste, że w 2023 roku marka powróci ze swoim 26. sezonem.

Czytaj również: Herkules - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu TVN?

Czy będą nowe odcinki programu Kuchenne rewolucje Sezon 25?

26 sezon Kuchennych rewolucji emitowany jest na antenie TVN od marca 2023, a wszystkie odcinki obejrzeć można za sprawą platformy Player.pl.

Kuchenne rewolucje Sezon 25 - 26 sezon - wszystkie odcinki

Kolejne odcinki 26 sezonu Kuchennych rewolucji oglądać można w czwartki o 21:30 w TVN. Są one również dostępne w Player.pl

Oto lista odcinków: 

Kuchenne rewolucje Sezon 25 – książki

W dorobku wspomnianej gwiazdy programu Kuchenne rewolucje, Magdy Gessler są tak znane i popularne książki jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler.

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Limanowskim. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: nasz nowy dom, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski2
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis
Opowieści o kolorach
Pokaż wszystkie recenzje