Kuchenne rewolucje: restauracja Cudnie/Pełno w sieci w Puławach

Data: 2022-09-22 12:08:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet
News -  Kuchenne rewolucje: restauracja Cudnie/Pełno w sieci w Puławach

Stacja TVN, ale i Player.pl tydzień temu ruszył z kolejnym, dwudziestym piątym sezonem popularnego programu rozgrywkowo-kulinarnego. Znana restauratorka Magda Gessler wyrusza do kolejnych miast, by ratować polskie restauracje przed upadkiem, z mniejszym lub większym skutkiem. 

Obrazek w treści Zdjęcie: TVN

Dziś na kanale TVN nowy odcinek kolejnego sezonu programu "Kuchenne rewolucje". Tym razem, w czwartym odcinku dwudziestego piątego sezonu Magda Gessler odwiedziła restaurację położoną w Puławach, o nazwie Cudnie. Restauracja poddała się rewolucji, która według informacji na profilu społecznościowym restauracji, na Facebooku, niestety obecnie już nie istnieje. Sprawdzamy jakie zmiany dokonały się w lokalu? Co nowego zaproponowała znana restauratorka i co stało się z lokalem po rewolucjach? 

Kuchenne rewolucje - Cudnie — opis odcinka 

Czwarty odcinek nowego sezonu Kuchennych Rewolucji toczyć się będzie w restauracji Cudnie, w lokalu, który znajdował się w Puławach. Od jakiegoś czasu restauracje prowadziła para z pięcioletnim stażem, Karolina i Damian. Wzięli na otwarcie lokalu pożyczkę w kwocie stu dziesięciu tysięcy złotych, z nadzieją na rozkwit restauracji i własny biznes. 

           Czytaj również:  Kuchenne rewolucje: restauracja Smaczne Go/Knajpka Czuszka w Tomaszowie Mazowieckim

Tymczasem lokal świecił pustkami, gości było jak na lekarstwo, co niestety kończyło się problemami finansowymi. I choć właścicieli wspierała mama Damiana, Aneta, para zaczynała coraz bardziej się od siebie oddalać i kłócić. Musieli też dopłacać do własnego biznesu. Bojąc się, że stracą zarówno siebie, jak i lokal, na pomoc wezwali zatem Magdę Gessler. 

Kuchenne Rewolucje — Cudnie — gdzie jest? 

Lokal, który w czwartym odcinku nowego sezonu odwiedziła Magda Gessler i ekipa "Kuchennych rewolucji" położony był w Puławach, w mieście leżącym nad Wisłą. jest to miasto liczące sobie pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców, znane przede wszystkim z Pałacu Czartoryskich. Restauracja Cudnie położona była niedaleko polskiego Muzeum Narodowego, prawie w centrum miasta. 

          Czytaj również:  Hells Kitchen - nowy sezon. Kim są uczestnicy? Kto poprowadzi program?

Lokal, jak wspominaliśmy prowadzili Karolina i Damian, który mimo włożonych w niego pieniędzy, chęci i wiary, niestety przynosił jedynie straty, a para coraz bardziej się kłóciła. Nadzieją stała się zatem Magda Gessler, znana polska restauratorka. 

Kuchenne Rewolucje — Cudnie — czy rewolucja była udana?

"Kuchenne rewolucje" to program rozrywkowo-kulinarny, który króluje na kanale TVN już od wielu lat. Dziś możemy oglądać czwarty odcinek dwudziestego piątego sezonu. Kolejny lokal, kiedyś znany jako Cudnie, po rewolucjach zyskał ciekawe, różnorodne, bogate w smaki i przede wszystkim smaczne menu. Zmianie uległa także nazwa lokalu, który z Cudnie, stała się restauracją Pełno w sieci.

Niestety restauracja owa jest kolejną, która po rewolucjach nie osiągnęła sukcesu, nie podniosła się i nie stała chętnie odwiedzana przez gości. Z informacji na profilu w portalu społecznościowym restauracji Pełno w sieci wynika, że lokal jest zamknięty na stale.

          Czytaj również: Magda Gessler - biografia, życie i twórczość

Lokal, poddany został kuchennym rewolucjom, który jednak się nie udały. Co wydarzyło się podczas programu, co wpłynęło na nieudaną rewolucję, przekonacie się już dziś, w czwartek 22 września 2022 roku, o godzinie 21:35 na kanale TVN.

Kuchenne rewolucje - Pełno w sieci – menu 

Restauracja Pełno w sieci, znana była niegdyś jako Cudnie oferowała danie, które były, jak sądzili goście lokalu, nie najgorsze. Ważnym daniem stała się pizza produkowana w włoskiej mąki. Niestety w lokalu nie było gości. Zmiany podczas rewolucji, także w kuchni, w menu zaproponowała Magda Gessler. 

         Czytaj również:  Nadszedł czas na kolejne, kulinarne wyzwania! - 4 odc. 7 edycji „Hell's Kitchen”

Restauracja miła specjalizować się w rybach oraz cielęcinie. Ale jak już wspominaliśmy, wszystko wskazuje na to, że lokal został zamknięty. 

Kuchenne Rewolucje - książki 

"Kuchenne Rewolucje" to program rozrywkowo-kulinarny, oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Jego prowadzącą jest Magda Gessler, polska restauratorka i osobowość telewizyjna, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka wielu książek o tematyce kulinarnej.

W jej dorobku znalazły się między innymi takie dzieła jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler. 

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Limanowskim. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski1
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Tylko jedna chwila
Sylwia Markiewicz
Tylko jedna chwila
Pokaż wszystkie recenzje