„Kuchenne rewolucje”: odcinek 11. – Dobre Jadło, Czeladź

Data: 2022-05-12 09:00:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

W najbliższym odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler postara się uratować pewną restaurację na Śląsku. To właśnie w Czeladzi znajduje się lokal Dobre Jadło, w którym restauratorka dokona zmian.

Obrazek w treści „Kuchenne rewolucje”: odcinek 11. – Dobre Jadło, Czeladź [jpg]
fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL / x-news.pl.

Każdy czwartek to okazja do obejrzenia najnowszego odcinka 24. sezonu Kuchennych Rewolucji. 12 maja zobaczymy, jak Magda Gessler odwiedza Czeladź – miasto znajdujące się w Zagłębiu Dąbrowskim. Czy kuchenna rewolucja, której zostanie poddany lokal, przyniesie oczekiwany efekt? A może całość zakończy się fiaskiem?

Kuchenne rewolucje – Dobre Jadło – opis odcinka

Czeladź leży na Śląsku i graniczy z Katowicami i Sosnowcem. W tym trzydziestotysięcznym mieście swój lokal prowadzą Małgosia oraz Mirek. Mężczyzna zarządza restauracją Dobre Jadło, podczas gdy jego żona zajmuje się swoim biznesem w Opolu. Kobieta nie jest związana z gastronomią. Jednak pomimo tego Małgorzata część zysków z drugiej firmy musi przeznaczać na utrzymanie lokalu Dobre Jadło. To kwestia prawie trzech tysięcy złotych miesięcznie. 

Czytaj także: Magda Gessler - biografia, życie i twórczość

Sprawy finansowe sprawiają, że pomiędzy małżonkami dzieje się coraz gorzej. Małgorzata jest sfrustrowana, natomiast Mirek nie potrafi znaleźć rozwiązania, które pomoże mu w sprawnym zarządzaniu restauracją. Z pomocą przychodzi im Magda Gessler, która ma zamiar dokonać prawdziwej rewolucji. Zanim jednak do niej dojdzie, restauratorka będzie musiała znaleźć lokal, który jednak został zasłonięty przez właściciela wielkim plakatem reklamowym…

Kuchenne rewolucje – Dobre Jadło – gdzie jest restauracja z odcinka? 

Restauracja Dobre Jadło znajduje się w Czeladzi, dokładnie przy ulicy Szpitalnej 8. Możliwa jest również dostawa do domu lub wzięcie posiłku na wynos. Wszystko zostało bardzo czytelnie przedstawione na stronie internetowej lokalu.

Kuchenne rewolucje – Dobre Jadło – czy rewolucja była udana?

Program prowadzony przez Magdę Gessler już nieraz zaskoczył widzów. Rewolucje bywają bardziej lub mniej udane, a czasem zdarza się lokal, który w ogóle się do nich nie dostosował. Jak będzie w przypadku restauracji Dobre Jadło, przekonamy się już dzisiaj!

Czytaj także: Będzie kolejny sezon „Behawiorysty”, a „Listy zza grobu” doczekają się ekranizacji 

Wynik rewolucji poznamy w czwartek 12 maja o godzinie 21:35 na kanale TVN. Powtórka odcinka zaplanowana jest na czwartek 23 lutego 2023 roku na godzinę 21:35 również w TVN oraz w niedzielę, 26 lutego o 17:55 na tej samej antenie. Ponadto wszystkie odcinki są dostępne na platformie player.pl.

Kuchenne rewolucje – Dobre Jadło – menu

Na oficjalnej stronie restauracji można przeczytać, co Dobre Jadło nam oferuje. Jest to przede wszystkim kuchnia domowa, którą właściciele określają mianem: „Jak u mamy”. Dodatkowo atutem są potrawy regionalne i niezwykle szeroki wybór dań. Każdy znajdzie dla siebie coś dobrego.

Kuchenne rewolucje – książki

Prowadząca program Kuchenne rewolucje Magda Gessler ma w swoim dorobku wiele książek o tematyce kulinarnej. Mowa tu o tytułach: Wielkanoc ze smakiemKuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy GesslerKuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler czy Kuchnia Polska Magdy Gessler. Polecamy także bografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Linowskim

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: kuchenne rewolucje, program rozrywkowy, reality show, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski2
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje