Kuchenne rewolucje: Restauracja: Silvano/Gę Gę Gę w Połajewie (powtórka programu)

Data: 2022-08-04 11:07:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Restauracja Silvano to kolejny lokal gastronomiczny, który poddał się kuchennej rewolucji, jaką od lat prowadzi Magda Gessler. Powtórkę programy o rewolucji jaka dokonała się w lokalu, zobaczymy już dziś na kanale TVN.

Obrazek w treści

Kolejnym miejscem, jakie poddano kuchennej rewolucji w programie reality TV "Kuchenne Rewolucje", a którego powtórką obejrzymy właśnie dziś, w oczekiwaniu na nowy sezon, była tym razem restauracja Silvano położona w Połajewie. Zmiany, jakie dokonała Magda Gessler to oprócz wyglądu lokalu i nazwy, także ciekawe i smaczne menu. Jakie rewolucje dokonały się w lokalu? Co dobrego można zjeść w menu? Czy kolejna rewolucja była udana?

Kuchenne rewolucje - Silvano — opis odcinka 

W kolejnym powtórzeniowym odcinku niezwykle lubianego programu rozrywkowo-kulinarnego jakim są "Kuchenne rewolucje", w oczekiwaniu na sezon kolejny, TVN powtarza stare sezonu. Dziś przenosimy się z Magdą Gessler do restauracji zwanej Silvano, położonej we wsi Połajewo. Restaurację prowadzi Kuba, który otworzył lokal dzięki namowom swojego taty, Bogdana. Lokal istnieje już piętnaście lat, choć miał swoje wzloty i upadki. 

    Czytaj również:  Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 1 do 7 sierpnia 2022 roku

Gwoździem do trumny gastronomicznego biznesu stała się pandemia. To podczas niej lokalowi i właścicielowi, któremu zaczęła pomagać świeżo poślubiona żona, Klaudia wiodło się naprawdę źle. I choć starają się bardzo, urozmaicając jedzenie, może nawet za bardzo, lokal nie przynosi dochodów, a wręcz świeci pustkami. O pomoc została zatem poproszona znana restauratorka, Magda Gessler. 

Kuchenne Rewolucje — Silvano — gdzie jest? 

Kolejna rewolucja w programie TVN - "Kuchenne Rewolucje" dokonała się, jak już wspominaliśmy w restauracji Silvano. Miejsce to położone jest we wsi o nazwie Połajewo, która znajduje się w Wielkopolsce. jest to nieduża wieś, która leży 50 kilometrów od Poznania.  

    Czytaj również: Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki - koncert z okazji 78 rocznicy wybuchu powstania warszawskiego

Lokal prowadzi Kuba, obecnie z żoną Klaudią, ale z powodu trwającej pandemii, a także swoistego miszmaszu kulinarnego niestety restauracja świeci pustkami. Jedynym ratunkiem dla właścicieli i tego miejsca jest gruntowna rewolucja Magdy Gessler. 

Kuchenne Rewolucje — Silvano — czy rewolucja była udana?

Zmiany dzięki rewolucji kuchennej to przede wszystkim odmieniona nazwa lokalu. Zmiany w lokalu Silvano Magda Gessler rozpoczęła od jego nazwy. Ta zyskała dość specyficzną nazwę, ale żywo związano i kojarzoną z menu, jakie zagościło w lokalu. Po rewolucjach lokal nazywa się po prostu Gę, Gę, Gę, bo w menu ma gęsinę.

    Czytaj również: Magda Gessler - biografia, życie i twórczość

Lokal w Połajewie, uległ dużym zmianom, jakie niesie ze sobą niezwykle lubiany program "Kuchenne Rewolucje". Jak wypadły kolejne rewolucje w kuchni, przekonacie się już dziś, w czwartek 4 sierpnia 2022 roku, o godzinie 21:35 na kanale TVN oraz w sobotę, 6 sierpnia 2022 roku o 17:55 oraz w poniedziałek, 8 sierpnia 2022 roku, o godzinie 1:00, na tym samy kanale.

Kuchenne rewolucje -  Gę, Gę, Gę – menu 

Zmiany, jakie dokonały się dzięki kuchennym rewolucjom w restauracji Gę, Gę, Gę to przede wszystkim wprowadzenie ciekawego i urozmaiconego menu. Lokal, w którym do tej pory można było zjeść włoską pizzę, polskiego schabowego, tureckiego kebaba, amerykańskiego burgera, a nawet japońskie sushi, czyli kulinarny miszmasz, został pod względem menu ujednolicony. 

   Czytaj również: "Bolivar" - co wydarzy się w odcinkach od 45 do 51 serialu kostiumowo-biograficznego TVP 1?

Po rewolucjach w restauracji Gę, Gę, Gę można zjeść dania z gęsiny. W menu znalazły się burgera z kotletem z gęsiny, pasztety, rosół, pyszne sałaty i sycący gulasz.

Kuchenne Rewolucje - książki 

"Kuchenne Rewolucje" to program rozrywkowo-kulinarny, oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Jego prowadzącą jest Magda Gessler, polska restauratorka i osobowość telewizyjna, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka wielu książek o tematyce kulinarnej.

W jej dorobku znalazły się między innymi takie dzieła jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler. 

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Limanowskim. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: programy rozgrywkowe, programu kulinarne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski1
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy