Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 1 do 7 sierpnia 2022 roku

Data: 2022-08-01 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Rozpoczął się nowy tydzień oraz miesiąc, który w najbliższym czasie zagwarantuje nam dość spokojny okres, mogący nas zaskoczyć raz czy dwa. W tym czasie nie zabraknie licznych niespodzianek oraz naprawdę mocnych produkcji wprost z Hollywood. Co zostanie wyemitowane w telewizji w terminie od 1 do 7 sierpnia 2022 r.?

Obrazek w treścifot. Aleks Dorohovich on Unsplash

  • Od 1 do 7 sierpnia 2022 r. ujrzymy szeroki pakiet propozycji, mogących zaskoczyć nas swoimi tematami oraz wykonami.
  • Początek tegorocznego sierpnia zapowiada się spokojnie, nie zabraknie hitów, choć ich ilość jest ograniczona sportowymi wydarzeniami!
  • Przed lekturą poniższego wpisu, zapraszamy Was także do tego wpisu: Co nowego na Netflix? Premiery od 1 do 7 sierpnia 2022 roku.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 1 do 7 sierpnia 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 1 sierpnia 22 r.?

Ku być może zaskoczeniu niektórych, najbliższy poniedziałek, 1 sierpnia będzie... niezwykle spokojnym okresem. Nie oznacza to jednak, że zabraknie akcji. W końcu w telewizji ponownie pojawi się John Rambo ze swoją przygodą z Birmie z 2008 roku. Po raz kolejny przypomnieć będziemy sobie mogli Jeta Li w znakomitym Romeo musi umrzeć, a także ponownie będziemy mieli okazję zapoznać się z 22 kulami.

 

Co trafi na ekrany TV we wtorek 2 sierpnia 2022?

W ten wtorek w telewizji pojawi się Szybki jak śmierć, historia z Johnem Travoltem wcielającym się z Bena Aronoffa, mężczyznę o niespełnionych ambicjach pozostania królem Miami! Fani klasyków thrillerowych, będą mogli ujrzeć nową emisję Morderstwa doskonałego. To jednak nie koniec, ponieważ na antenach pojawi się ponownie Stallone, tym razem w Na krawędzi z 1993 roku, super produkcji o ratowniku górskim, powracającym po roku od osobistej tragedii, celem uratowania ofiar lotniczej katastrofy.

 

W najbliższą środę 3 sierpnia w telewizji zobaczymy...

Już w tę środę, 3 sierpnia bieżącego roku odbędzie się aż pięć efektownych emisji, przygotowujących widzów na zbliżającą się drugą połowę tygodnia. Tego dnia, będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji szereg ciekawych czy głośnych tytułów, takich jak, chociażby Teoria wszystkiego:

 

Co warto zobaczyć w telewizji w następny czwartek, 4 sierpnia?

Telewizja Polska w najbliższy czwartek wyemituje Na ringu z rodziną, niezwykłą opowieść o walce młodzieży o marzenia i próby zostanie zawodowymi zapaśnikami. Z głębokiego archiwum wyciągnięto Dlaczego nie! z 2002 roku niezwykły romans młodej absolwentki ASP oraz wciąż młodego szefa znanej i cenionej firmy reklamowej. Fani nietypowych produkcji będą mogli ujrzeć także Dorwać Smarta, historia z 2008 roku, prezentująca atak na agencję szpiegowską, który rozpocznie brutalną i bezwzględną grę wywiadów, w której udział weźmie przepiękna agentka 99.

 

Jakie filmy ujrzymy w telewizji w piątek, 5 sierpnia 2022 roku?

Szybcy i wściekli 5 otworzy tegoroczny piątek, zapewniający nam okazję ujrzenia przełomowej odsłony słynnej serii, której tego dnia towarzyszyć będzie Sabotaż, opowieść Davida Ayera z 2014 roku, stanowiącą bardzo luźną adaptację Dziesięciu Murzynków Agathy Christie. Za serce poruszy Was niezwykłe Ukryte piękno z kontrowersyjnym Willem Smithem w roli ojca muszącego sobie poradzić ze stratą córki.... Być może jednak zdecyduje się na U Pana Boga za miedzą z 2009 roku.

 

Sobota, 6 sierpnia 2022 r. zostanie wypełniona hitami!

Przedostatni dzień tego tygodnia, przywróci na ekrany telewizyjne Stevena Seagala, któremu towarzyszyć na ekranie będzie między innymi Danny Trejo w Demonstracji siły. To wielki powrót klasycznego, amerykańskiego kina gangsterskiego. Ponadto na ekranach pojawi się Liam Neeson w Przykładnym obywatelu, kryminalnej opowieści o człowieku, który samodzielnie próbuje poznać tajemnicę śmierci jego syna Nelsa... W telewizji w sobotę wyemitowany zostanie kiepski Podatek od miłości.

 

Jak filmowo zakończy tydzień od 1 do 7 sierpnia 2022 r. w telewizji?

Już 7 sierpnia w telewizji będziemy mogli ujrzeć ponowną emisję Światła między oceanami, poruszającą historię pary, która doświadcza cudu, który... zostanie im odebrany. Następnie ponownie będziemy mogli ujrzeć niezwykłą Królewną Śnieżkę i Łowcę z mocną, gwiazdorską obsadą. To jednak nie koniec hitów tego dnia, ponieważ wyemitowana zostanie druga część Kosogłosu oraz odbędzie się kolejna podróż Toma Cruise i Olgi Kurylonko w Niepamięci z 2013 roku.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje