Morderstwo doskonałe – Czy istnieje plan doskonały na zbrodnię?

Data: 2020-10-14 15:13:09 Autor: tadas

Morderstwo doskonałe to klasyczna produkcja z USA z gwiazdorską obsadą prezentującą niezwykłą historię zemsty, opartą o skomplikowany plan odzyskania żony oraz pieniędzy z rąk jej kochanka, którego los ma być policzony....

Obrazek w treści

Morderstwo doskonałe to amerykański film akcji z 1998 roku, w reżyserii Andrew Davisa.

Morderstwo doskonałe – opis

O czym jest film Morderstwo doskonałe? Milioner Steven Taylor uzyskał niemalże wszystko co możliwe, w wyniku czego cieszy się wielkim szczęściem ze swoją piękną żoną Emily. Pewnego dnia orientuje się jednak, że ta ma kochanka, a w dodatku jego imperium finansowe legnie lada dzień.

Mężczyzna decyduje się dokonać spektakularnej zemsty, zgodnie z którą odzyska ukochaną oraz odbije się finansowo na swoim przeciwniku.

Czytaj także: Halny - oto nowa książka Remigiusza Mroza. Będzie 6 tom o Forście!

Taylor opracowuje misterny plan, zgodnie z którym będzie w stanie uzyskać swoje cele, jednocześnie gwarantując sobie czystość rąk... przynajmniej pozorną. Do tego dochodzi także chęć wykonania brutalnego morderstwa, które ma zakończyć życie obu kochanków. Nie ma jednak zbrodni doskonałej...

Morderstwo doskonałe – obsada

Kto wystąpił w filmie Morderstwo doskonałe? Jedną z głównych ról w filmie otrzymał Michael Douglas, którego kojarzyć możemy ze Srebrnego Ekranu z takich produkcji jak: Ponad wszelką wątpliwość, Ścigana, Teściowie, Ant-Man i Osa, Pojedynek na pustyni czy Strażnik.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marka i Nadię łączy coraz mocniej uczucie... Co wydarzy się w 8 i 9 odc BrzydUla 2?

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Gwyneth Paltrow, Viggo Mortensen i David Suchet.

Morderstwo doskonałe – gdzie obejrzeć? 

Film Morderstwo doskonałe dziś możemy zobaczyć w środę, 14 października o 21:30 na antenie stacji TVN 7.

Czytaj także: "Przysięga": Cavidan nie udaje się ponownie rozdzielić Reyhan i Emira! Co wydarzy się w 276 i 277 odc Przysięga? 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Morderstwo doskonałe – opinie

Film Morderstwo doskonałe w okolicach swojej premiery okazałą się być... przeciętną, nieporywającą historią, która dopiero w kolejnych latach pozyskała większe uznanie oraz szacunek widzów i krytyków. To nieco zadziwiające, spoglądając na generalną porażkę projektu.

Morderstwo doskonałe – książka

Film Morderstwo doskonałe to tak naprawdę filmowa adaptacja i rozszerzenie filmowej sztuki Fredericka Knotta, noszącej polski tytuł M jak morderstwo z 1954 roku. Reżyserem tej propozycji był oryginalnie słynny Alfred Hitchcock, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii kina. Być może jednak po seansie zdecyduje się na lekturę książki - Morderstwo doskonałe.

Czytaj także: Siła taktyczna – SWAT powstrzyma dwa gangi z użyciem... amunicji szkoleniowej? 

Książkę Morderstwo doskonałe kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.