reklama

"Dlaczego nie!" – jak wybić się po studiach? 

Data: 2021-01-14 16:31:06 Autor: Piotr Piekarski
News -

Czy po studiach łatwo znaleźć pracę? Sprawa nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać! Przekonują o tym twórcy filmu „Dlaczego nie!” z 2002 r. O czym jest ta produkcja? 

Czy łatwo jest znaleźć pracę bez doświadczenia? Z takimi problemami zmaga się Małgośka, główna bohaterka filmu Dlaczego nie! w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. 

Dlaczego nie! – opis 

O czym jest film Dlaczego nie!? Produkcja opowiada historię Małgorzaty, świeżej absolwentki warszawskiej ASP, której marzeniem jest projektowanie reklam. Wysyła swoje CV do kolejnych miejsc, a w oczekiwaniu na odpowiedź przedsiębiorstw – wraz ze swoim chłopakiem pracuje w pizzeri. 

Czytaj także: Już wkrótce 3 część filmu "Do wszystkich chłopców, których kochałam"

Niebawem przypadkiem znajduje się w znanej firmie reklamowej. Nieoczekiwanie dziewczyna zauważona zostaje przez młodego prezesa. 

Dlaczego nie! – obsada

Kto wystąpił w filmie Dlaczego nie!? W roli głównej w produkcji wystąpiła Anna Cieślak. U jej boku wystąpili Maciej Zakościelny oraz Antoni Pawlicki. 

Czytaj także: Dopóki piłka w grze – W poszukiwaniu porozumienia z córką...

Oprócz nich w produkcji pojawili się także Joanna Jabłczyńska, Tomasz Kot oraz Małgorzata Kożuchowska. 

Dlaczego nie! – gdzie obejrzeć? 

Gdzie zobaczyć można film Dlaczego nie!? Produkcja często emitowana jest w telewizji. Film zobaczyć można w czwartek, 14 stycznia o godz. 20:00 na antenie stacji Polsat. 

Czytaj także: "BrzydUla 2": Niezwykle szczera rozmowa Marka i Sławka! Co wydarzy się w 63 i 64 odc BrzydUla 2?

Dlaczego nie! – opinie

Chociaż film Dlaczego nie! nie otrzymał zbyt wiele pozytywnych recenzji, to jednak jest przyjemna i ciekawa produkcja opowiadająca o perypetiach młodej, wkraczającej w dorosłość kobiety. 

Dlaczego nie! – książka

Film Dlaczego nie! powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje żadna powieść, której fabuła odnosiłaby się do treści tego filmu. 

Czytaj także: "Królowa piękności": Katia zostaje pojmana przez KGB! Co wydarzy się w 10 i 11 odcinku Królowej piękności? 

Zamiast tego polecić możemy coś innego – powieść Nigdy w życiu!, która opowiada o losach Judyty, która – po rozwodzie – musi na nowo ułożyć sobie życie.

Książkę kupić można poniżej: 

[tabla=268332]

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.