Już wkrótce 3 część filmu "Do wszystkich chłopców, których kochałam"

Data: 2021-01-14 10:18:07 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Netflix oficjalnie zapowiedział kontynuację filmowego hitu Do wszystkich chłopców, których kochałam. Już wkrótce widzowie będą mieli szansę zobaczyć 3 film z serii opartej na książkowym cyklu Jenny Han. 

Obrazek w treściCr. Katie Yu / Netflix © 2020

W środę, 13 stycznia, Netflix udostępnił pierwszy oficjalny zwiastun nowego filmu – Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze. To najnowsza produkcja będąca adaptacją powieści Jenny Han i kontynuująca opowieść o nastolatce, Larze Jaen Covey. 

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze – opis nowego filmu Netflixa 

O czym będzie 3 część Do wszystkich chłopców? Od przygód znanych z pierwszego filmu w życiu Lary wiele się zmieniło. Przede wszystkim nie jest już nieśmiałą i niepewną siebie nastolatką, a młodą kobietą, która właśnie wkracza w dorosłe życie. Momentem zwrotnym dla Lary jest teraz zakończenie nauki w liceum. 

Czytaj także: To on będzie głównym bohaterem w serialu „Twój, Simon” Disneya

Koniec szkoły nieuchronnie kończy pewien etap jej życia – etap beztroski i nastoletniej swobody. Młoda kobieta zdaje sobie sprawę, że po skończeniu szkoły średniej zacznie swoje życie na nowo. Musi zastanowić się, jak pragnie ułożyć swoje życie. I co dalej z relacją z Peterem. 

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze – premiera już w lutym 

W najnowszym filmie Netflixa wystąpią znane już widzom gwiazdy. W postać Lary, głównej bohaterki, ponownie wcieli się Lana Condor. U jej boku wystąpi niezawodny Noah Centino, który w produkcjach wciela się w postać Petera. 

Czytaj także: Obejrzyj za darmo film „Do wszystkich chłopców, których kochałam"

Oprócz nich w produkcji wystąpi również Janel Parrish, Anna Cathcart oraz Ross Butler. Za reżyserię nowego filmu odpowiada Michael Fimognari.

Prace nad filmem trwały już w ubiegłym roku, dlatego też nowy obraz zostanie zaprezentowany abonentom Netflixa już na początku 2021 r. Premiera planowana jest na 12 lutego 2021 r. 

Do wszystkich chłopców – znana seria filmów 

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze będzie trzecią produkcją z filmowej serii opowiadającej o losach młodej Lary Covey. Pierwszy film – Do wszystkich chłopców, których kochałam – zadebiutował w 2018 r. i spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem ze strony widzów. 

Czytaj także: „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” – wszystkie informacje o nowym filmie

Po udanym debiucie, filmowcy zdecydowali się stworzyć kolejną część przygód Lary – w 2020 r. na Netflix trafił film Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham. Premiera w sieci miała miejsce w okolicach lutego 2020 r. 

Do wszystkich chłopców – książki 

Filmy z serii Do wszystkich chłopców powstały na kanwie powieści młodzieżowych stworzonych przez Jenny Han. W Polsce książki te wydawane są nakładem Wydawnictwa Kobiecego. 

Do tej pory na rynku ukazało się kilka publikacji związanych z filmową serią. Cykl rozpoczyna debiutancka powieść – Do wszystkich chłopców, których kochałam. Tytuły książek brzmią analogicznie do tytułów filmów Netflixa – 2 część powieściowych przygód nazywa się P.S. Wciąż cię kocham, z kolei tom 3 nosi tytuł Zawsze i na zawsze

 –  Seria „Chłopcy" opisuje raczej sielankowe z naszego punktu widzenia życie przedstawicieli zamożnej, wykształconej klasy średniej w prowincjonalnym, amerykańskim miasteczku. Jest jednak w tym cyklu coś bardzo nam bliskiego, coś, co przekona czytelnika z każdego zakamarka kuli ziemskiej. Jenny Han stawia bowiem przede wszystkim na relacje, jakie łączą jej bohaterów. Podkreśla, że niezależnie od tego, gdzie mieszkamy, czym się zajmujemy i jakie są nasze marzenia, zawsze powinniśmy być otwarci na potrzeby drugiego człowieka – pisała o książkach Jenny Han w tekście Słowa mają wielką moc czyli o powieściach Jenny Han Magdalena Galiczek-Krempa

Trzecia część z cyklu dostępna jest w sprzedaży od listopada 2019. Powieść kupić można poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Zawsze i na zawsze
Jenny Han12
Okładka książki - Zawsze i na zawsze

Finał bestsellerowej serii, która okazała się hitem Netflixa i podbiła serca nastolatek! Ostatni rok nauki w liceum Lara Jean zaplanowała co do...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy