„Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” – wszystkie informacje o nowym filmie

Data: 2020-01-23 21:00:55 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Niedawno Netflix udostępnił oficjalny zwiastun nowego filmu z serii Do wszystkich chłopców, których kochałam. Co wiadomo o nowej produkcji z udziałem Lany Condor?

Obrazek w treściFot. mat. prasowe Netflix / Bettina Strauss

W ubiegłym roku na Netfliksie zadebiutował nowy film dla młodzieży – Do wszystkich chłopców, których kochałam. Nastoletnia produkcja z udziałem Lany Condor okazała się wielkim sukcesem, dlatego też serwis zdecydował się na stworzenie kontynuacji. Co więc wiadomo o sequelu?

Do wszystkich chłopców, których kochałam 2 – opis

Nowy film z serii Do wszystkich chłopców, których kochałam. P.S. Wciąż cię kocham przedstawi dalsze losy głównej bohaterki Lary Jean. W drugiej części dziewczyna wie już, kogo kocha – tworzy z Peterem związek. Jednak młodzi ludzie muszą codziennie zmagać się z przeciwnościami losu oraz emocjonalnymi problemami.

Czytaj także: Wiemy, kiedy premiera "Do wszystkich chłopców, których kochałam 2"

Lara ma szansę na piękną pierwszą miłość i razem z Peterem odkrywa smak pierwszego pocałunku i pierwszej prawdziwej randki. Z pojawiającymi się problemami stara się sobie radzić dzięki przyjaciołom – Kitty oraz Margot, koleżance Chris oraz niespodziewanej bratniej duszy – staruszce Stormy.

Niebawem jednak w, zdawałoby się, poukładane życie dziewczyna zaczyna wkradać się chaos – a to za sprawą chłopaka z dawnych listów. John ponownie pojawia się na horyzoncie, mącą dziewczynie w głowie. A pewna do tej pory swojej miłości Lara zaczyna zastanawiać się, czy można kochać dwóch chłopców… jednocześnie!

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham – zwiastun

Pod koniec stycznia 2020 roku Netflix opublikował nowy, oryginalny zwiastun zapowiadający drugą filmową część serii z udziałem Lany Condor.

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham – kiedy premiera?

Premierę filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam 2 zaplanowano na początek 2020 roku. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się już latem ubiegłego roku.

Nowy film z serii pojawi się w sieci, zgodnie z zapowiedziami, dokładnie 12 lutego 2020 roku. Do tego czasu w Internecie zobaczyć można jedynie pierwszą część z cyklu: Do wszystkich chłopców, których kochałam.

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham – gdzie zobaczyć?

Nowy film z serii Do wszystkich chłopców zobaczyć będzie można od lutego na platformie streamingowej Netflix.

Czytaj także: „Chilling Adventures of Sabrina” - najnowsze wiadomości o 3. sezonie

Chociaż w przypadku produkcji Irlandczyka istniała możliwość zobaczenia filmu w kinach, raczej nic nie wskazuje na to, że podobna opcja dostępna będzie w przypadku tego filmu skierowanego do młodych widzów.

Do wszystkich chłopców, których kochałam 2 – książka

Warto wiedzieć, że popularne filmy z serii powstały na podstawie książek autorstwa Jenny Han, które w Polsce ukazały się nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Książki noszą tytuły: Do wszystkich chłopców, których kochałam, P.S. Wciąż cię kocham oraz Zawsze i na zawsze.

Książkową drugą część Do wszystkich chłopców… kupić można w wielu popularnych księgarniach:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
P.S. Wciąż cię kocham
Jenny Han18
Okładka książki - P.S. Wciąż cię kocham

 Długo wyczekiwana kontynuacja bestsellera ,,Do wszystkich chłopców, których kochałam"! Związek Lary Jean i Petera przeżywa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje